Новий прокурор Тернопільщини Юрій Гулкевич має гріхи?

  Новим прокурором Тернопільської області  від  07.03.2014 року  став Юрій Дмитрович Гулкевич.  Про це повідомляє офіційний сайт Генеральної прокуратури України.

До свого нового призначення Гулкевич  Ю.Д.  працював прокурором  Бучацького  району,  за яким тягнуться ниточки його злочинної роботи, як посадової особи прокурора Бучацького району в співучасті з начальником  Бучацького РВ УМВС України Тернопільської області  підполковником  міліції  Гукалюком  П.М., які своєю бездіяльністю посадових осіб нехтуючи в  дотриманості чинного  Законодавства України,   сприяли у вседозволеності та прихотях  державних службовців,  чиновників Бучацької міської ради прикриваючи їхні кримінальні правопорушення у створених кримінальних злочинах де знехтованно, грубо притуплені і ущемлені права надані громадянину України, грубо порушуючи Конституцією України, чинне Законодавство України, Європейську Конвенцію з прав людини.

          26.02.2014 року із скаргою (зареєстрованою 03.03.2014 року) я звернувся до слідчого судді Бучацького районного  суду за поданням на оскаржуваних осіб прокурора   Бучацького району Тернопільської області Гулкевича Ю.Д.,  та начальника  Бучацького РВ УМВС України в Тернопільській області  підполковник міліції  Гукалюка  П.М.,  на бездіяльність посадових осіб  досудового розслідування на підставі ст.303 КПК України  про умисне, свідоме знехтування та прикриття повідомлень про вчинення злочинів кримінального правопорушення, не внесення вказаних  повідомлень кримінальних правопорушень до ЄДРДР,  недостовірних фактів відповіді на повідомлення про скоєння кримінальних злочинів прокуратурою Бучацького району,  РВ УМВС України Бучацького району.

Неодноразове і (не однорічні) письмові скарги до прокуратури Бучацького району,   Бучацького РВ УМВС України в Тернопільській області про кримінальні правопорушення, злочини та корупцію посадових осіб, створене кримінально-злочинне угрупування  де поіменно вказано фамілії співучасників у поданих скаргах,  які з грубим порушенням чинного законодавства України, Конституції України,  будучи передбачені в зговорі, якими умисно ущемлені  мої  інтереси та законні права на земельну ділянку для обслуговування моєї будівлі, і так, як не вдалося реально (чотири рази) викрасти і привласнити мою будівлю, то рішили не надати земельної ділянки  для обслуговування та капітального ремонту в потребах моєї будівлі зловживаючи своїми посадами  делегованих повноважень піддалися на підкупи, хабарництво, корупції, які несуть собою кримінальну відповідальність за КК України ст.356 “Самоуправство”; ст.358 “Підроблення документів, використання підроблених документів”; ст.364 ч.1,3 “Зловживання владою або службовим становищем”; ст.365 ч.1 “Перевищення влади або службових повноважень”;  ст.366 ч.1 “Службове підроблення”; ст.367 ч.1 “Службова недбалість”; ст.384 ч.1 “Завідомо неправдиве показання”.

Всі мої неодноразові письмові звернення до прокуратури Бучацького району, Бучацького РВ УМВС України в Тернопільській області про кримінальні злочини та корупцію посадових осіб, створення і діяння кримінально-злочинне угрупування  було проігноровано, кримінальні злочини прикрито, скарги про вчинення злочинів кримінального правопорушення не реєструвалися і не направлялися для внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та подальшого досудового розслідування.

Неодноразово у своїх письмових скаргах я просив прокурора Бучацького району, начальника  Бучацького РВ УМВС України взяти до уваги про злочини посадових осіб, як можуть бути при владі і займаючи такі високі посади чиновників Бучацької міськради  Мосціпан Й. М., Лабчинський Г. В., Диган А.С., у яких на совісті дві людські смерті, а тепер очікують в знущаннях третьої смерті…, але реагування на повідомлення не вбачалося.

Враховуючи викладені усі факти кримінальних правопорушень вказаних у скарзі я просив слідчого суддю Бучацького районного суду: притягнути до кримінальної відповідальності за умисне не внесення даних із скарг про кримінальне правопорушення до ЄДРДР,  неналежний розгляд і свідоме укривання злочинів кримінального правопорушення  керуючись  кваліфікаціями ст.356   “Самоуправство”;  ст.364 ч.1 “Зловживання владою або службовим становищем”;  ст.367 ч.1 “Службова недбалість” згідно Кримінально Кодексу України прокурора Бучацького району Гулкевича Ю.Д., та начальника Бучацького РВ УМВС України в Тернопільській області  Гукалюка П.М., як посадові відповідальні особи органів дізнання, які не вжили всіх заходів до захисту моїх законних інтересів де знехтованно, грубо притуплені і ущемлені мої права надані мені як громадянину України, грубо порушуючи Конституцією України, чинне Законодавство України, Європейську Конвенцію з прав людини.

     Однак винесеною Ухвалою слідчим суддею Гордєєвом В.О.  Бучацького районного суду Тернопільської області   від 04 березня 2014 року справа № 595/479/14-к, мою скаргу проігноровано  і вказано що відповідно до норм КПК України не передбачено звернення до суду із скаргою про притягнення особи до кримінальної відповідальності.

Матеріали скарги щодо притягнення до кримінальної відповідальності повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Висновок:   прокурорів району а також начальників РВ УМВСУ притягнути до кримінальної відповідальності за створені кримінальні правопорушення посадовими особами не можливо,  для них закон не дієвий.

Тоді для чого нам потрібно було створювати Майдан, де загинули люди Небесної Сотні, Герої України, які виборювали  і відстоювали справедливість.  Ми небайдужі жителі Бучаччини очікуємо корінних змін, а не повернення до минулого.

Шановна редакція, просимо інформувати громадськість Тернопільщини, може новообране керівництво Тернопільської області прислухається до думки більшості людей,  перегляне прийняте рішення  з вимогою щодо призначення на посаду  прокурора Тернопільської області  порядну , чесну і справедливу людину, а не таку як прокурор Бучацького району Гулкевич  Ю.Д. за  яким  тягнеться хвіст корупції, хабарництва, прикриття кримінальних правопорушень у змові із злочинною групою  чиновників  Бучацького району.    Не місце такому порядному прокурору Гулкевич  Ю.Д. займати посаду обласного прокурора Тернопільської області, а відповідати згідно закону за свої  приховані кримінальні злочини перед людством.

10 березня 2014 року.

 

                                                           З повагою     Крижанівський   Григорій  Йосифович,

-1 thoughts on “Новий прокурор Тернопільщини Юрій Гулкевич має гріхи?

 • 01:42 | 27.03.2014 о 01:42
  Permalink

  На совісті Юрія Дмитровича Гулкевича не один гріх, якщо підняти всі справи, які він і його підлеглі фабрикували, то йому б місця було мало. Юрію Дмитровичу взагалі з його професійністю і моральними якостями забороняється працювати в правоохоронних органах.

 • 11:29 | 2.04.2014 о 11:29
  Permalink

  Як виявляється, потерпілих в Бучацькому районі від горе- міліціонерів прокурорів і суддів багато. і всім цим заправляв Гулкевич Юрій Дмитрович, бувший прокурор району. Все, що викладено в даній статті є правдою погоджуюсь з кожним словом автора. Якщо приходилось звертатись в правоохоронні органи Бучацького району; міліцію, прокуратуру чи суд, враження складалось, що ви попадаєте в злочинну організацію. Навіть, коли ви заявник, починався моральний тиск, образи, ніхто не васлуховував скаржників і навіть починались погрози. Не давало результату і зверненя в обласну прокуратуру, так як старший Володимир Гулкевич покривав молодшого брата Юрія Гулкевича, династія знущалась над людьми. Люди в розпачі опускали руки. Була спалена прокуратура області дуже цікаво хто це зробив і для чого. Нова влада зробила люстрацію тобто наказала горе- прокурорів. Молодший Гулкевич тепер буде рішати долі цілої області, а старшого направили в Івано-Франківську область . Як це розуміти ,за що пролилась кров молодих людей ,за що загинула НЕБЕСНА СОТНЯ.

 • 21:04 | 16.05.2014 о 21:04
  Permalink

  Гулкевич і його брат жахливі хабарники,на нари їх,відповідаю за свої слова… Не може людина в такому віці наїсти таке пузо..

 • 04:10 | 30.05.2014 о 04:10
  Permalink

  Неподобаються Вам, Тернополяни “справедливі” призначення керівників правоохоронних структур на Тернопільщині, та це ще цвіточки, а ягодки в обласній ПРОКУРАТУРІ… Кого “влада” вигороджує, ставите на посаду прокурора області,адмінкорупщика. здирника, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? Спитайтеся у Бучачан хто мав справу із ним, корумпованим хабарником, за яким давно вже пора відкрити кримінальну справу, він кримінальний злочинець і місце його на нарах, а не в обласній прокуратурі… Куди дивимося…!!! Кого ставимо до влади…!!! Ганьба Гулкевичу, гнати його кровожерного злочинця!!! Вилами, ВИЛАМИ, Вилами!!”!!!!!

 • 22:07 | 1.07.2014 о 22:07
  Permalink

  Разом з гулкевичом ще гнати в Словянськ його кума антюка івана ,злочинця та корупціонера , хабарника, який використовуючи своє службове становище прикриває злочинні діі слідчого відділу міськоі міліціі на чолі з попілем казимиром та новосад любовю,поставити іх в перші ряди і дати один бронежелет на всіх……..

  • 16:50 | 3.08.2014 о 16:50
   Permalink

   Висновок один гнати Гулкевича Ю.Д. з лав прокуратури. Це нещастя почало свою кар єру з злочинних дій ще в 2001 році, по іншому воно працювати не вміє. Воно вже скалічило не одну людську душу. Один вигляд говорить про все. А тупості не має меж.

Коментарі вимкнені.