Беркут зробив тернополянина інвалідом

З першого грудня до 30 березня надавала медичну допомогу на Майдані у Києві лікар, голова ГО “Асоціація лікарів-католиків” Леся Копач. Нині жінка – вже у Тернополі на роботі. Одначе знову готується до поїздки у столицю.

Там ще досі залишається її син Ігор – чоловік також був на Майдані з грудня. Повернутись наразі додому він не може через завдані травми.
– 18 лютого під Верховною Радою мого сина побили беркутівці, – розповідає Леся Копач. – Того дня була організована мирна хода. Її учасників під час маршу розділили та побили. Не дивлячись на те, що син був у куртці медслужби, йому також добре дісталось. Травм багато, основні – травма правого ліктьового суглобу із відривом зв’язок, колінного суглобу.
За словами жінки, беркут зумисне бив мітингувальників по ліктях і колінах. При цьому, куди бити – командували «старші». Аби притягнути кривдників до відповідальності, родина Копач звернулась до правоохоронців. Ті відкрили кримінальне провадження. Але, у те, що це направду щось дасть, родина мало вірить.
– Лікар, який надавав допомогу, констатував перелом ліктя, а експерт написав, що нема, – каже жінка. – Ну, міліціонер не піде на міліціонера. Тим не менше, нині син фактично інвалід. Він є у списку тих, кого можуть відправити на лікування закордон. Втім, той список щось не дуже просувається.
Тож, повернувшись у Тернопіль наприкінці березня – пані Леся знову повертається до Києва.
– Я приїхала у ніч з 29 на 30 березня, поспала годину і вирушила до Зарваниці, – каже пані Леся. – Того дня від Катедри везли на прощу, яку організували до 40 днів від загибелі «Небесної сотні». Я була військовим лікарем у одній із сотень. Двох хлопців з цієї сотні – вбили. Все це дуже вплинуло на мене, тож відчувала – мушу бути на цій Прощі.
За таку активну громадську позицію та через клопотання Народного Руху України, членом якої вона і є, Тернопільська облдержадміністрація оголосила їй подяку.

20 хвилин

-1 thoughts on “Беркут зробив тернополянина інвалідом

  • 14:08 | 1.04.2014 о 14:08
    Permalink

    чого ви туди л1зли всею с1м”ею? чого ви добилися? що бандити 1 ол1гархи зайняли вс1 посади! ви ж осв1дчен1 люди 1 повинн1 розум1ти чим зак1нчуеться те, що робиться поза законом. а беркут1вц1 на робот1 були. це 1х обовязок. а сашко б1лий, котрий прокурора за галстук тр1пав по-вашому нац1ональни1 герой. ради таких треба було покласти своле здоров”я, щоб вони зайняли владу. слава придуркам, не тямлячим за що вони борються!

Коментарі вимкнені.