Майдан у Тернополі приватизували?

На віче у Тернополі, яке традиційно пройшло 26 лютого в 17.00 до мікрофона не пускали депутата міської ради Наталію Карпишин. Жінка прийшла до імпровізованої сцени перед драмтеатром, аби висловити позицію громадян, які напередодні кілька годин в народному домі “Перемога” обговорювали люстраційні процеси.

На віче традиційно виступали члени штабу національного спротиву: В.Стаюра, М.Чашка, О.Мартинюк, а також Олександр Башта. Голова штабу Володимир Стаюра говорив, що люстрацію повинні проводити тільки ті, хто був на Майдані і хто його підтримував.

В якийсь момент люди перед сценою почали сваритися, зчинився шум, до мікрофона хотіла підійти депутат міської ради, але її зупиняв Олександр Башта на інвалідному візку.

На сцену ввірвалася жінка, яка доволі емоційно просила тернополян бути толерантними, казала, що підтримує усіх, навіть “регіоналів”.

Говорила досить довго, тому Марія Чашка спробувала забрати мікрофон у жінки, але та продовжувала полум’яну промову.

Згодом жінка таки відійшла убік, та шум під сценою не змовкав. Олександр Башта щось пояснював жінкам. Тернополяни, які прийшли зі своєрідної наради в народному домі “Пермога” пробували знайти шляхи, аби таки звернутися до присутніх на майдані.

Згодом до мікрофону під’їхав Олександр Башта та пояснив, чому він попросив голову штабу національного спротиву Володимира Стаюру не пускати до мікрофона “чужих”. Мовляв, люстраційних комітетів у Тернополі створено вже доволі багато, всі вони роблять свою роботу і ніхто не рветься до мікрофонів.

Перед виступом пана Башти Марія Чашка заявляла, що Штаб національного спротиву взяв на себе обовязок виступити координаційним центром усіх люстраційних угрупувань та існуючих комітетів. Щоправда, тепер незрозумілим робиться механізм цього об’єднання. Адже коли людям не дають висловити позицію та певні рішення десятків підприємців, робочих, громадських діячів, які самоорганізувалися навколо теми люстрації, то ті не можуть не втратити довіру до “рупорів” тернопільського майдану…

До слова, уся тернопільська громада, яка півдня приймала рішення щодо проведення люстрації у місті в народному домі “Перемога”, планує зібратися на своє віче цієї неділі.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Майдан у Тернополі приватизували?

 • 13:23 | 27.02.2014 о 13:23
  Permalink

  а де буде віче!я також хочу прийти!свободу треба гнати

 • 13:27 | 27.02.2014 о 13:27
  Permalink

  о, 1 тут Мар1я Чашка мимо не пройшла. приватизувала все. а ви йд1ть, свое життя клад1ть щоб Мар1я Чашка жила в достатку, почестях 1 керувала, коли кому слово сказати.

 • 13:38 | 27.02.2014 о 13:38
  Permalink

  шановна пані карпишин якщо вам потрібна допомога в організаціі віче але справедливого не свободівського то я готовий вам надати рупери і якщо треба апаратуру!marinka11102011@gmail.com я а так само думаю що більшість тернополян бачать на що перетворили майдан свобода!потрібно то якось викорінювати!

 • 14:10 | 27.02.2014 о 14:10
  Permalink

  Я все зрозумів в той час, коли Чашка і Ко. підказувала, що говорити! Вбивцям з “Беркуту”, які повернулись в Тернопіль! Тепер не виключено що ці самі вбивці будуть захищати так званий “штаб нац. спротиву” у Тернополі!!! Вони як і Януковичі, хочуть зайняти крісла при кориті, як кажуть “під шумок”!!! Люде не дайте себе знов здурити!!!

 • 14:28 | 27.02.2014 о 14:28
  Permalink

  нарешті громада починає розуміти хто править тернополем!а тепер треба іх повиганяти з керівних посад!

  • 14:33 | 27.02.2014 о 14:33
   Permalink

   Їх винесуть, а не виженуть!!! Попривикали під шумок наживатись і займати “таборетки”. а до людей як вовки завжди відносятся, їх класти на нас 🙁 Спалити нахер ті їхні аппартаменти і круті тачки. на яких вони свої наглі сраки возять!!! Де той Правий Сектор, хай би їх поставив на місце, цю срану Свободу, яка є протеже Партії Регіонів??!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 • 14:48 | 27.02.2014 о 14:48
  Permalink

  Хто хоче і справді робтит люстрацію, той зараз збирає документи та докази порушень посадовцями. Виступами на Майдані жодної люстрації не проведеш.
  Так, покричати та поговорити можно, а от реально зробити люстрацію ні.

  • 23:30 | 27.02.2014 о 23:30
   Permalink

   Пане Олександр, в мене завжди складалось враження, що Вас “свободівці” використовують. Мені не одноразово доводилось бачити, чути, як Ви передавали свої емоції стосовно певних радикальних дій і отримували повний “одобрямс” від народу. В той же час у Вас за спиною Стаюра, Чашка, Турецький посміхалися і потирали руки, що небо дало їм такого рупора, як Ви. Та на жаль Ваша експресивна позиція на імпровізованій сцені перед Драмтеатром може скоро обернутись і проти Вас. Чув, як Ви сьогодні заявляли, що той, хто хоче виступити, нехай приходить зі своїм мікрофоном, колонками і всім решта. Що ж Ви так “зажали” апаратуру? Який ж тоді з Вас прихильник свободи слова? Ви узурпатор Тернопільського Майдану, пане Олександр! Ви не революціонер! Вас використовує партія Свобода! Я Вам більше не вірю!)

    • 18:09 | 28.02.2014 о 18:09
     Permalink

     Цікаво, що Ви називаєте “іншою стороною “медалі”? Я бачу на сходах Драмтеатру з однієї сторони дешевий популізм “Свободи” і особисто Стаюри на крові Героїв України, з іншої – узурпацію влади на Тернопільщині. ШНС, ГО “Майдан”, Народна рада, “Народний виконком”, облдержадміністрація, автомайдан, люстраційні комітети, самооборона, благодійні кошти, майдани Тернополя – тільки-но щось створюється революційне, так усе прагне очолити Стаюра і команда. а створення ГО “Майдан” – це взагалі страшна окрема історія. Люди добрі, та майте якесь стримання! Невже так сліпо вірить Стаюра, Чашка, Турецький і Башта, що без них Тернопіль не піднявся б на революцію і не наведеться ладу в місті? Невже Ви вірите в своє історичне призначення біля мікрофону на сходах Драмтеатру? Та ж додому апаратуру ніхто не понесе! Дайте іншим активістам говорити! Маєте й так щастя, що Вас “Правий Сектор” біля пам”ятника Степану Бандері не побив на одному з віче за відмову Івану Суті виголосити промову. А може Ви прагнете заробляте за оренду мікрофона?.. Добре, оголосіть скільки коштує хвилина виступу на віче для тернополян, які не входять у Вашу команду. Повірте, люди скинуться!..

     Пане Олександр, раніше я Вас поважав, та нажаль, за сто днів народного гніву, Ви так і не зрозуміли, хто стоїть поруч з Вами. Ну як кажуть “з ким поведешся, того й наберешся”, тому роблю висновок, і по останніх Ваших заявах в т.ч., що Ви встигли від “свободівців” набратись блюзнірства, єхидності, партократії і дешевого популізму. Це Вам потрібно більш вдивлятись по різний бік “медалі”!

 • 14:53 | 27.02.2014 о 14:53
  Permalink

  ну і куда пане башта ті документи діти банаху передати чи може вам котрий кречить що за людей а сам продався стаюрі і чашці в сраку засунути!!!!!

   • 22:56 | 2.03.2014 о 22:56
    Permalink

    а як звязатись можна телефон чи адрес а то я з району і поговорим!забув як літом тебеж коли кайда чи надал виступав біля шевченка і ти хотів щось сказати а тебе тупо менти викинули з візка а тепер ти ім сраку лижиш!значить правильно зробили!!!!!!!!!!

 • 20:47 | 27.02.2014 о 20:47
  Permalink

  Для мене є зрозумілим, що п. Карпишин не проводила б прямо там і прямо вже люстрацію. Напевне вона хотіла озвучити, що її обрали головою люстраційного комітету, вона ж сама собі того не придумала, її обрали. Крім того, п. Карпишин намагаються закрити рота на сесії міської ради, тепер ще й на майдані не дають виступити. В першу чергу вона жінка, вона депутат міської ради, мажоритарник при чому, чому ви, інші депутати, закриваєте її рота. Ви виступаєте перед народом 3 місяці. усі вас слухають, багато хто навіть поважає, то чого ви її боїтесь. Як кажуть: хто правий. той не оправдовується.

  • 16:27 | 28.02.2014 о 16:27
   Permalink

   п. Карпишин вже 4!!!!! голова люстраційного комітету тільки в Тернополі, і 23 в області.

Коментарі вимкнені.