Мер Тернополя “звабив” львівських перевізників

Перевізники зі Львова відправили свої автобуси до Тернополя. Бо у Файному місті підняли трариф до 2,50 грн. Через це у Львові не вистачає автобусів. Про це сказав під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.
Він наголосив, що перевізники підписували угоди, де була зазначена кількість автобусів. «Перевізники нарікають на поганий стан доріг, а через це ламаються автобуси. Тому це комплексне питання», – додав Андрій Садовий.
Міський голова зазначив, що зустрінеться з перевізниками: «Якщо людина поставила свій підпис під документом, вона повинна його виконувати, незважаючи ні на що: ні на ціни, ні на дороги».
Нагадаємо, у лютому цього року перевізники Львова погрожували, що маршрутки їздитимуть лише до 20.03. 22 лютого міський голова у своєму відеозверненні сказав, що перевізникам пояснили, що такий страйк буде підставою для негайного розірвання з ними угод. «Врешті перевізники зрозуміли: ультиматум – це не найкраща форма спілкування з міською владою Львова», – додав Андрій Садовий.
Також мер Львова пояснив, що підняття вартості проїзду хоча б на 50 копійок буде дуже відчутним для людей. «Я противник. Тому я тримаю бастіон до останнього», – сказав він.

За інформацією Захід

Коментарі вимкнені.