Правоохоронців у батальйоні оберігатиме обмундирування з енергією і молитвами тернополян

13 червня новостворений міліцейський спецбатальйон «Тернопіль» отримав 35 бронежилетів та стільки ж пар військового взуття. Вручав обмундирування міський голова. Він сказав, що все придбане за кошти громади міста. І що люди вклали в цей подарунок енергію, молитви та підтримку. 

– Я думаю, що передали не просто обмундирування, – сказав після зустічі з правоохоронцями міський голова в ефірі УХ-радіо. – Разом з ним було передано і відбиток енергії всього нашого міста. Там зібрані лепти віх людей, всіх тернополян, які долучалися. Хто давав 5-10 грн, підприємці тисячі, але разом з цими грошима люди передавали частину своєї енергії для військовослужбовців. Також і молитви наших матерів, які сьогодні моляться за здоров’я своїх дітей, військових і за єдність України.

Нагадаємо, у Тернопіль повернулись бійці зведеного загону міліції, які понад місяць несли службу на сході України. Сьогодні в обласному управлінні міліції  з поверненням на рідну землю їх вітали керівництво міліції краю, очільники Тернополя та області.

Командир спецроти міліції особливого призначення Руслан Білоус запевнив, що у разі необхідності їхній підрозділ готовий повернутися  в зону АТО та боронити рідний край.

За інф. УМВСУ

Коментарі вимкнені.