Міський голова Тернополя не традиційної віри?

Тернопільська міська під час чергової сесії не лише проголосували за надання землі помісній церкві християн віри Євангельської «Дружба», але і відмовили в точно такому ж проханню традиційній Українській Православній Церкві Київського Патріархату, – повідомляє «Тернопільський тиждень».

Проект рішення, який передбачав затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4566га за адресою вул.Яреми релігійній громаді «Парафія Святого Миколая Чудотворця архієпископа Мирлікійського» міста Тернополя Тернопільсько-Бучацької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату за вказівкою Сергія Віталійовича було провалено.

І це незважаючи на особисте звернення Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора, який вдень сесії виступав перед депутатами в сесійній залі.

З одного боку, зрозуміло, що діє норма Конституції про відмежування церкви та держави, але щоб в свободівському Тернополієвангелісти отримали землю, а православна церква Київського патріархату – ні,це, мабуть, нонсенс…

 

-1 thoughts on “Міський голова Тернополя не традиційної віри?

  • 22:34 | 1.12.2014 о 22:34
    Permalink

    Йошкін кот! То ж церква хтіла собі пів гектарчика? Якщо не дали, то правильно зробили. І нема чо тут до Надала чіпатись! Щось цікавіше найдіть.

  • 22:35 | 1.12.2014 о 22:35
    Permalink

    Журналісти хочуть шоб Надал давав землю тільки тим церквам, куда сам ходить на службу Божу? Та й ніби не Надал землю виділяє, а депутати всі разом.

Коментарі вимкнені.