Міський голова Тернополя Сергій Надал виявився боягузом

Лише семеро із 11 кандидатів в мери Тернополя підписали своєрідне прохання громадських активістів з обіцянкою зробити свою діяльність більш відкритою. Про це пише сайт 20 хвилин.
– Листи із проханням ми надіслали кандидатам ще 15 жовтня, – розповідає журналіст громадської спілки “Рада Бізнесу Тернопілля” Люба Вовк. – Від деяких кандидатів листи вже маємо на руках, дехто надіслав нам відповідь електронкою, де вклали фото підписаного прохання, як, наприклад, Михайло Ратушняк. На руках маємо п’ять підписаних листів: від Пастуха, Вітвіцького, Півторака, Ландяка та Царика.

Ще від трьох кандидатів на крісло мера підписів чекають днями, до “чорної” п’ятниці, пояснила Люба. Так Ігор Вонс обіцяв надіслати відповідь з підписом, однак поки не виходить із часом, тож разом із ним буде семеро кандидатів, які вже підписали петицію. А Володимир Бліхар запропонував внести деякі корективи в один із семи пунктів.- Таку ж пропозицію вніс Роман Царик, хоча спершу згоден був підписати прохання, навіть його не читаючи, коли йому пояснили, що це звернення від громади, – уточнює пані Вовк. – Однак оскільки інші кандидати підписували наявний варіант, то нічого ми міняти не будемо. Сподіваємося, що Бліхар також днями підпише.

А ось три кандидати позитивної відповіді на звернення не дали: зв’язатися не вдалося із Орестом Муцом та Романом Кінашем. І якщо з першим був зв’язок через його сина, то до останнього активістам не вдалося знайти ні номера телефону, ні електронки, ні адреси.

А от від діючого мера отримали офіційну відповідь. Яка здивувала представників “РБТ”.

– Сергій Надал надіслав нам офіційного листа, в якому немає відповіді на пропозицію, а скоріше зауваження про “декларативну форму” нашого звернення та зауваження про те, що повинні робити підприємці, наче, зараз ці норми не виконуються, – каже член “РБТ” Ярослав Колодій. – Є певні норми ділового спілкування, і якби мені хтось із наших імпортерів написав такого листа, то сприйняв я би його вкрай негативно. Крім того, пан Надал написав, що незгідний з певними пунктами, але не вказав, із якими…

Тож відповідь Сергія Надала активісти сприйняли як категоричне “ні”. Хоча кажуть, що напишуть йому відповідь, де уточнять, які саме пункти йому не сподобалися.

Коментарі вимкнені.