Міський голова Тернополя взявся за “чорнову роботу” (фото)

14 липня міський голова Тернополя Сергій Надал взявся особисто перевірити як ліквідовують несанкціоновану торгівлю на центральному ринку міста, що на вул. М. Шептицького, – повідомляє прес-служба міської ради.

Мер міста був з робочою групою  та начальником міського відділу міліції Олександром Хілюком. Вони  обстежила територію ринку.

Зокрема, учасниками групи було виявлено кілька вантажних автомобілів, які припарковані вздовж дороги з порушенням правил дорожнього руху. Під час перевірки власників транспортних засобів на місці не виявлено, однак зафіксовано наявність продукції у великогабаритних причепах. Усі ці об’єкти будуть демонтовані, а автомобілі заберуть на штрафмайданчик.

«У місті Тернополі є понад 200 місць на території ринків для законної торгівлі, – зазначив Сергій Надал. – Торговці, які продають продукцію з тротуарів, причепів, автомобілів порушують не тільки правила благоустрою, а й часто створюють аварійні ситуації. Їхня продукція може бути шкідливою для здоров’я тернополян, адже торгують нею у антисанітарних умовах. Робота по боротьбі з стихійною торгівлею ведеться постійно. Сподіваюсь, що спільно з правоохоронними органами нам вдасть подолати цю проблему в місті раз і назавжди».

-1 thoughts on “Міський голова Тернополя взявся за “чорнову роботу” (фото)

Коментарі вимкнені.