Міст у Тернополі малюватимуть ще не один день (фотофакт)

15 липня у Тернополі розпочали безстрокову акцію – розмальовування моста біля Технічного університету. Долучилося кілька десятків тернополян. Усі вони дізналися про ініціативу зі спеціальної групи в Контактах, а також із поширених у ЗМІ анонсів. Малювали як дорослі, так і діти. 

“Погляд” спілкувався з “художниками” по обіді. Вони розповіли, що біля перехрестя поставили картон з надписом “Дайте на фарбу”. Відповідно, перехожі чи водії можуть жертвувати кошти на покупку фарби. Під час нашого спілкування саме зупинилося авто і водій передав у відчинене вікно двадцять гривень.

Активісти кажуть, що водії та перехожі дуже позитивно ставляться до цієї акції, адже фарба на перилах моста облазить, де-не-де виступає іржа. А працівники Технічного університету навіть “пожертвували” віника, аби тернополяни змогли ще й підмести біля уже пофарбованих перил.

Сьогодні тернополяни змогли пофарбувати лише перила з одного боку моста. І лише в синій колір. Також загрунтували в білий колір огороджувальні парканчики посеред мосту. Там планується візерунок вишиванки.

Громадський активіст Тарас Герман розповів “Погляду”, що кілька літрів фарби дала навіть міська рада, коли ініціатори акції узгоджували з нею дозвіл на проведення цих робіт. Проте коштів на фарбу всеодно бракує, як і не вистачає “рук”. Тому акція триватиме стільки, скільки треба буде для наведення повного марафету. Активісти запрошують тернополян долучатися і приходити в будь-який час дня. Робота є різна: зішкрябувати стару фарбу з перил, підмітати, обдирати мох на бордюрі, малювати.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.