Молодіжні лідери тернопільського Євромайдану працюватимуть окремо від політиків

В результаті зборів громадських організацій щодо утворенення народного об’єднання “Майдан” в Тернопільській області, оргкомітет тернопільського молодіжного Євромайдану відмовився приєднатись до цієї структури. Студенти на рівні усієї України вирішили об’єднуватися для відстоювання прав українців, без впливу політичних сил чи недієвих громадських організацій. 

Як розповів “Погляду” один із учасників оргкомітетів місцевого Євромайдану Любомир Шимків, студентсво Тернополя не входитиме в НО “Майдан”. Пояснив він це кількома пунктами.

По-перше – молодь відмовилася долучатися до цього об’єднання не лише у Тернополі, а й на всеукраїнському рівні. Нещодавно Любомир повернувся зі столиці, де відбувалася зустріч молодіжних та студентських лідерів, які й вирішили об’єднуватися в рух, розпочатий саме студентами ще 21 листопада 2013 року.

А по-друге, в результаті сьогоднішнього круглого столу в Тернополі з громадськими та політичними лідерами щодо створення НО “Майдан”, молодіжні лідери Тернопільського євромайдану вирішили, що не мають бажання входити в оганізацію “для галочки”, яка цілком ймовірно обслуговуватиме інтереси громадських організацій, які насправді нічого не роблять, а також політиків, які ніяким чином досі не проявили себе на Майдані. Окрім того, молодь принципово хоче діяти в інтересах народу, а не лише в інтересах трьох політичних сил.

До слова, громадські та політичні лідери, які сьогодні на круглому столі підтримали ініціативу створення Нородного об`єднання “Майдан”, підписали резолюцію, прийняту у неділю на Народному Віче у Києві, повідомляє депутат обласної ради Степан Барна.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Молодіжні лідери тернопільського Євромайдану працюватимуть окремо від політиків

  • 09:16 | 27.12.2013 о 09:16
    Permalink

    Молодці! Молодь не повинна йти на поводу політиків.Нехай займаються питаннями проблем молоді, студенства, питаннями спорту, дозвілля.

Коментарі вимкнені.