На новеньких тернопільських тренажерах – ажіотаж

Триває капітальний ремонт бульвару Куліша. Тут уже встановили один дитячий майданчик, продовжується робота з облаштування другого дитячого майданчика. Уже повноцінно можна займатися у спортивній зоні, де розміщені антивандальні вуличні тренажери.

Як розповідають працівники підрядної організації, які здійснюють на бульварі роботи із облаштування пішохідних доріжок та ремонту вуличного освітлення, новенькі тренажери викликали справжній ажіотаж серед школярів, які навчаються у школі по сусідству, та серед мешканців прилеглих будинків.

З кожним дзвінком до тренажерів збігалася юрба дітей, які із захопленням вивчали можливості новенького спортивного приладдя. У позаурочний час на майданчику також людно – маленькі тернополяни охоче тренуються, читаючи інструкції щодо поведінки на тренажерах. Таку ініціативу міського голови та управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології можна лише вітати, адже одним із способів заохочення дітей до занять спортом є можливість самостійно та безкоштовно займатися на тренажерах у зручний для кожного час.

Нагадаємо, що у травні цього року вуличні тренажери встановили на острові “Чайка”. З того часу вони встигли стати улюбленим місцем для занять спортом для багатьох тернополян. До слова, найближчим часом вуличні тренажери з’являться й у інших куточках міста: повноцінний спортзал під відкритим небом облаштують у “Парку Здоров’я” на житловому масиві “Дружбі”, ще вісім – у мікрорайоні “Новий Світ” неподалік будинку на вул. Новий Світ, 95.

Коментарі вимкнені.