Чому 15-річна тернополянка з благополучної сім’ї хотіла покінчити життя самогубством

24 жовтня вранці з даху багатоповерхівки на вул. Київській намагалася викинутись 15-літня дівчинка. Завдяки правоохоронцям лиха вдалося уникнути, однак тепер тернополянку чекає тривала реабілітація.

Як повідомив “Фактору Тернопільщини” начальник служби у справах дітей міськради Олег Марушій, дівчинка росла в благополучній сім’ї. Навчалася на другому курсі одного з ліцеїв. Була заступником старости групи, вела активне соціальне життя.

– Жодних ознак того, що дитину щось турбує не було, – каже пан Марушій. – За словами очевидців, вона закинула речі у пральну машину, включила її і вийшла з квартири. Дівчинка залізла на дах багатоповерхівки, сіла на краю і звісила ноги. Так вона просиділа тривалий час аж поки її не помітили перехожі і не залефонували в міліцію.

Як з’ясувалося, неповнолітня проживала разом з вітчимом та молодшими братом та сестрою. Мама працювала в Росії. На даний час її вдома не було. Таким вчинком дівчинка намагалася привернути увагу мами, бо хотіла, щоб та повернулася додому.

Як розповів Олег Марушій, вітчим тернополянки – соціально благополучна людина. Сім’я також хороша. Єдине – вона скаржилась, що чоловік обмежує її волю: не дозволяє довго гуляти з друзями тощо. Однак це проблема усіх підлітків. Тепер з дівчинкою працюватимуть психологи, вона знаходитиметься під супроводом служби у справах дітей.

Фактор Тернопільщини

Коментарі вимкнені.