На Тернопільщині борги повертають із бійками та ножем

Повернення боргу ледь не закінчилося трагедією на Гусятинщині. 57-річний житель одного із населених пунктів  району наніс тілесні ушкодження  39-річному односельцю, у якого позичив гроші, а потім, будучи у розпачі,  намагався вчинити самогубство. Врятували життя чоловіка рідні, які вчасно викликали швидку.

Історія почалася з того, що 57-річний чоловік вирішив позичити гроші у 39-річного знайомого. Останній не відмовив та надав йому в борг дві тисячі американських доларів. Час спливав, але боржник не поспішав віддавати кошти. Якось знайомий попросив його повернути хоча б частину грошей. Боржник погодився. Домовилися зустрітися наступного дня.

Під час зустрічі 57-річний чоловік сказав, що у нього є лише гривні, які йому необхідно обміняти на долари. Запропонував поїхати до знайомого, який допоможе з обміном. Проте останнього дома не виявилося. Після невдалої спроби обміняти гривні на долари між чоловіками виник конфлікт. Боржник раптово накинувся на кредитора і  наніс йому тілесні ушкодження гострим предметом (ймовірно ножем).

Потерпілий за допомогою звернувся до лікарів – у нього попередньо діагностували численні поверхневі ножові поранення. Після надання медичної допомоги лікарі відпустили пацієнта додому,  а про випадок повідомили працівників місцевого райвідділу міліції.

Правоохоронці встановили, хто наніс тілесні ушкодження 39-річному потерпілому. Як виявилося, 57-річний підозрюваний теж опинився у лікарні після спроби суїциду. На щастя, медики вчасно врятували чоловіка та його життю нічого не загрожує.

Підозрюваний і сам не може пояснити свого вчинку, шкодує про скоєне. Та це не звільняє його від кримінальної відповідальності. За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Дії 57-річного жителя Гусятинщинислідчі попередньо кваліфікували за статтею 125 ККУ – умисне легке тілесне ушкодження. Триває досудове розслідування.

Коментарі вимкнені.