На Тернопільщині горіли свині

29 жовтня о 06:01 до пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на вулиці Грушевського в селищі Вишнівець Збаразького району.

На виклик негайно вирушив черговий караул місцевої пожежної команди селища Вишнівець. Вже по прибуттю з’ясувалося, що горить перекриття підсобного приміщення пилорами, в якому перебували 28 свиней. Полум’я швидко поширювалось, загальна площа пожежі становила близько 60 м.кв.

Пожежники приступили до порятунку тварин та гасіння полум’я. О 07:20 горіння вдалося повністю приборкати. Завдяки своєчасному втручанню Вишневецьких вогнеборців було врятовано 19 тварин та підсобне приміщення пилорами, збережено матеріальних цінностей на суму близько 100 тисяч гривень.

За попередніми даними, займання  стало наслідком короткого замикання електромережі. Завдана матеріальна шкода складає близько 30 тисяч гривень, адже стихія все ж встигла знищити перекриття будівлі та 9 свиней.

Завдяки функціонуванню у селищі Вишнівець, в безпосередній близкості до місця події, місцевої пожежної команди вдалось мінімізувати наслідки від пожежі. Адже найближчий підрозділ державної пожежно-рятувальної служби розташований у місті Збараж, за 30 кілометрів. І щоб дістатися до Вишнівця Збаразьким рятувальникам потрібно було б затратити безцінний час, відлік якого у разі біди йде не на хвилини, а на секунди, особливо, коли на кону порятунок нажитого важкою працею майна, а часто й збереження найціннішого – людського життя.

Підрозділ місцевої пожежної охорони діє у селищі Вишнівець Збаразького району вже понад десять років. Про його функціонування дбає та всіма можливими силами підтримує місцеве керівництво, добре усвідомлюючи важливу роль рятувальників для селища. Адже працівники МПК приходять на допомогу не лише при виникненні пожеж: узимку вони визволяють транспорт, що застряг у снігових заметах, під час повеней відкачують воду з підвалів та погребів, при ДТП рятують людей з понівеченого транспорту та надають іншу необхідну допомогу.

Коментарі вимкнені.