На Тернопільщині понад 10 тисяч боягузів

Адміністративна та кримінальна відповідальність чекає на тернополян, яку ухиляються від мобілізації. На сьогодні відпрацьовано більше 300 адміністративних правопорушень і передані документи щодо 35 кримінальних проваджень. Про це повідомив обласний військовий комісар Володимир Катинський.

–         Також більше 10 тисяч чоловіків оформили довідки про опікунство та піклування над пристарілими родичами, – зазначив військовий комісар. – На сьогодні цим питанням займається прокуратура і СБУ. Яким чином переоформляються документи. Якщо донедавна піклуванням займалися доньки і онуки. А з початку мобілізації все почали переписувати на військовозобов’язаних чоловіків. Люди, які зловживають цим, будуть притягуватися до кримінальної відповідальності.

Народний депутат Олег Барна зазначив, що голові сільських рад які видають довідки, чи потребує відповідна людина догляду,  повинні розглядати на виконкомах питання, чи ця особа має інших людей, окрім призовного віку, які могли б доглядати за нею.

Зараз дуже гарний період, який показує «хто є хто», – додав нардеп. – Добре видно диванних патріотів і тих, які дійсно захищають Україну, не дивлячись на стан свого здоров’я і вік.

 

Коментарі вимкнені.