На Тернопільщині права засудженої відстоювали прокурори

Прокуратура Збаразького району вжила заходів реагування щодо виплати засудженій Збаразької виправної колонії №63 заборгованої пенсії по інвалідності.

Так, прокуратура Збаразького району за зверненням засудженої, яке було подано під час особистого прийому прокурором району у Збаразькій ВК №63, провела перевірку додержання вимог законодавства про пенсійне забезпечення.

Під час цієї перевірки встановлено, що заявниці як інваліду ІІІ групи управлінням ПФУ Жовтневого району м.Кривий Ріг Дніпропетровської області не виплачено своєчасно та в повному обсязі пенсію по інвалідності за поточний рік.

За результатами вжитих заходів прокурорського реагування, право засудженої на пенсійне забезпечення поновлено та виплачено заборговані їй кошти за період з квітня по вересень на загальну суму понад 6 тисяч гривень. 

Загалом, у поточному році вжитими органами прокуратури області заходами поновлено права понад 1 000 засуджених громадян щодо адаптації їх статусу відповідно до положень міжнародного законодавства, у тому числі з питань пенсійного забезпечення.

Коментарі вимкнені.