На Тернопільщині п’яниця забив чоловіка до смерті

Прокуратурою Кременецького району встановлено, що 57-річний житель Кременця вже неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі за скоєння різних злочинів. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння у центрі міста, кременчанин випадково зустрів односельчанина та, підійшовши до нього, на грунті особистих неприязних відносин наніс йому декілька ударів кулаком в обличчя.

Від отриманих ударів потерпілий впав на землю, проте зловмисник продовжив наносити йому удари ногами в голову та груди. Після цього він залишив місце події, але через кілька хвилин знову повернувся до побитого односельчанина та наніс йому ще декілька ударів кулаком у обличчя.

Внаслідок травмування головного мозку, закритої черепно-мозкової травми з переломом кісток черепа та крововиливом у речовину та під оболонки головного мозку, потерпілий помер у реанімаційному відділенні районної лікарні.

За даним фактом розслідувано та прокуратурою Кременецького району скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Кременця за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

На даний час обвинувачений перебуває під вартою.

Коментарі вимкнені.