На Тернопільщині відкриють нову школу!

“Відношення дітей до навчання, в тому числі, залежить від комфорту в школі. 1 вересня всі керівники регіонів, міст, районів підуть на свято Першого дзвоника. І люди мають бути впевнені, що всі необхідні роботи зроблені якісно”, – сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул під час наради з керівниками регіонів щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року та нового опалювального сезону.

Наразі закінчуються ремонтно-профілактичні роботи у 19,5 тис шкіл. У 85% шкіл (17 тис) всі роботи вже закінчені. В тому числі в 15% шкіл був проведений капітальний ремонт (2,3 тис шкіл).
«Під час підготовки особлива увага приділяється якості забезпечення теплом навчальних закладів та впровадженню енергоефективних технологій. Для цього проводиться ремонт систем опалення в 1,6 тис шкіл та реконструюється понад 4,5 тис шкільних котелень. Наразі стан виконання робіт 76% та 69% відповідно», – сказав Олександр Вілкул.
«Окрім ремонтів та реконструкцій, – зазначив віце-прем’єр, – в 2013 році відкриється 13 нових шкіл. 1 вересня відкриється 11 нових шкіл майже на 3 тис місць в Івано-франківській, Київській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Рівненській областях та м. Києві. Ще 2 школи – в Донецькій та Житомирській областях будуть відкриті до кінця року».
Важливим елементом підвищення якості навчального процесу є оновлення харчоблоків в 4 тис шкіл та оновлення спортивних залів в 3 тис шкіл. Також до нового навчального року в 5 школах будуть добудовані нові приміщення, в тому числі, корпуси та спортзали.
«Ще одним важливим питанням є облаштування шкіл внутрішніми санвузлами. «цього року вже встановлено понад 1 тис таких санвузлів. До кінця року санвузли з’являться ще в понад 1 тис шкіл. На наступний рік залишиться добудувати близько 1200», – сказав Олександр Вілкул.
Він зазначив, що це питання здоров’я – і учнів, і викладачів.


Коментарі вимкнені.