На Тернопільщину їдуть російськомовні націоналісти

За 70 км від Тернополя зберуться українці зі Сходу та Півдня. Організація “РУН. Легіони” проведе вишкільні збори на Тернопільщині. У заході візьмуть участь члени організації “Російськомовні Українські Націоналісти”.

Вишкільні збори пройдуть з 11 по 14 січня. Організатори радять взяти із собою спальник, карімат, теплу одежу, а також змінне зимове взуття. Також обов’язково треба мати ліхтарик, ручку і товстий зошит.

– У зборах, в першу чергу, візьмуть участь потенційні учасники організації РУН.Легіони, – розповідає організатор Сергій Замилюхин. – А вона створюється тільки на теренах Сходу та Півдня України. Але може хтось і з Західної України теж приєднається, ми проти не будемо.

– Ми очікуємо, що у заході візьме участь до 20 чоловік. – каже чоловік. – Це наші перші вишкільні збори.

“Російськомовні Українські Націоналісти” вважають, що українська мова – єдина державна мова.

– Російська мова для РУНівця – це тимчасове явище, – розповідає чоловік.

На сайті “Бандерівець” чоловік висловлює свою думку з приводу тих людей, яких можна вважати націоналістами.

– Хто сьогодні справжній український націоналіст? – питає чоловік. – Той, хто у Львові, виріс в українській колисці, чи той, хто у Донецьку пробиває свій шлях, як квітка крізь асфальт? Але чому російськомовний, хоч й потихеньку, переходить на українську? Цим підкреслюється що до українства він прийшов усвідомлено, а не тому що родився таким, тому й сприйняття українства і націоналізму трохи інше, з розумінням цієї необхідності.

Чоловік розповідає, що їм доводилось проводити спільні акції з такими організаціями, як ВО “Тризуб” ім. С.Бандери, пише 20 хвилин.

Коментарі вимкнені.