Начальник ДВС Роман  Литвин надає рейдерські послуги?

25 вересня 2018 року у місті Тернополі на території приватного володіння сімейства Бриків відбулося рейдерське захоплення ділянки, – про це розповідають самі потерпілі. За їхніми словами, начальник Державної виконавчої служби м.Тернополя Литвин Роман Миколайович, зловживаючи своїм службовим становищем, під виглядом виконання рішення суду по знесенню приватного гаража, намагався знести огорожу та захопити приватну територію на користь іншої особи.

  • До своїх неправомірних дій Литвин залучив “тітушок”, які за його особистим наказом агресивно себе поводили з власниками території, погрожували фізичною розправою і пошкодженням приватного майна. Ввівши в оману працівників поліції, та під їх прикриттям, нападники почали розправлятися з учасниками протистояння, – кажуть потерпілі.

На законну вимогу власників приватної ділянки пред’явити документи, які підтверджують правомірність дій, зі сторони Литвина Р.М. була категорична відмова. Він заявив, що має право знести всі споруди на приватній території, а лише потім власники зможуть оскаржувати його дії, – кажуть потерпілі.

Лише з появою на місці інциденту старшого офіцера поліції Дідика І.П.,  Литвин пред’явив документи. За словами потерпілих, маючи досвід в таких оборудках, Роман Литвин швидко зорієнтувався у подальшому розвитку подій та, наказавши “тітушкам” припинити тиск на власників, втік з місця події на власному авто.

Подейкують, що попередні “подвиги” Романа Литвина, який приймав участь у розгонах Тернопільського Майдану, квартирних оборудках та рейдерських захопленнях, на прикладі останньої спроби, закріпило за ним “почесне” звання “Чиновника часів Януковича”.

Як повідомляють наші джерела, пан Литвин офіційно другий тиждень перебуває на лікарняному, але в цей час, за кошти платників податків, він здавав екзамен в м. Києві на Приватного виконавця та, ймовірно, заробляв копійчину на рейдерських послугах.

Коментарі вимкнені.