Надал і Ко останні кілька місяців знахабніли зовсім

Roma Swetrov у групі “НІ ЛАВКАМ НАВКОЛО ТРИКУТНОГО ГОДИННИКА В ЦЕНТРІ ТЕРНОПОЛЯ!!!” навів два витяги із ЗАКОНІВ УКРАЇНИ, які міська влада вже давно перестала дотримуватись їх, а останні кілька місяців знахабніла зовсім.
Про благоустрій населених пунктів України.
Розміщення малих архітектурних форм здійснюється відповідно до цього Закону за рішенням власника об’єкта благоустрою з
дотриманням вимог законодавства, державних стандартів, норм і правил.
Про архітектурну діяльність.
Головний архітектор міста, району погоджує містобудівне та архітектурне проектне рішення об’єктів, розташованих в історичній
частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення.
Наведіть його погодження, а тоді будемо з ним розбиратись на рівні архітектури. Поки що ніде його погоджень в історичній частині міста ніхто не показав, тому все що там будується незаконне.
Пропоную засідання архітектурно-містобудівних рад транслювати онлайн. Протоколи висвітлювати публічно. У мене великі сумніви в професійності членів цієї ради. Припинити шоу по земельних спорах це питання двох сторін.
У мене все більше складається враження, що Тернопільські архітектори не знають елементарних основ архітектурної композиції. Подивіться на «пам’ятник» Незалежності адже за канонами архітектурної композиції він мав бути в півтора рази вищий (перший курс архітектурних факультетів, кут сприйняття).

Коментарі вимкнені.