Надал робить все, щоб незадоволені його роботою тернополяни не попали до Тягнибока

В цю неділю 4 травня о 18 годині в ПК «Березіль» очікується зустріч кандидата в Президента від ВО «Свобода» Олега  Тягнибока з виборцями міста Тернополя та області.

З розмови свободівців, яких наші джерела випадково почули в одному з елітних ресторанів центра міста, міський голова Сергій Надал був категоричним противником того,  щоб Олег Тягнибок мав зустріч з мешканцями міста. Він наполягав, що у Тернополі рейтинг «Свободи» є дуже високим, тому пан Олег повинен сконцентрувати свою роботу на районах. Але зустріч все таки відбудеться, хоча організаційно міський голова все робить, щоб про це дізналось якомога менше тернополян. Зокрема значна частина реклами та інформації, а це розміщення у  транспорті та зовнішня реклама,  з’явиться на вихідні, коли велика частина тернополян поїде з міста.

Зараз дуже важливо, щоб всі тернополяни, хто має претензії до роботи міського голови, висуванця «Свободи», Сергія Надала, могли поскаржитись партійному лідеру. Також головне, щоб ініціативні групи делегували на зустріч з Олегом Тягнибоком адекватних та грамотних представників.

Невідомо чому зустріч відбувається в «Берізілі», а не на Театрольному майдані, як це приміром було з Порошенком. За однією з версій,  Сергій Надал запроводить фейс контроль на вході в будівлю, щоб туди не могли потрапити ті, хто незадоволений його роботою.

-1 thoughts on “Надал робить все, щоб незадоволені його роботою тернополяни не попали до Тягнибока

 • 10:53 | 30.04.2014 о 10:53
  Permalink

  Бандіти знову почнуть провокаціями займатися. Знову російські ЗМІ підплатять… Знову путлер буде тішитися…

 • 10:54 | 30.04.2014 о 10:54
  Permalink

  А може виступ в Березілі дешевший ніж монтувати сцену на театральному, до того ж орендна плата за зал піде в міський бюджет.

  Не придумуйте 🙂

 • 11:30 | 30.04.2014 о 11:30
  Permalink

  Якась кумедія! Пишуть, що Надал і Тягнибок бояться, але все рівно проводять публічну зустріч! То можливо публічна зустріч якраз є доказом того, що ніхто нічого не боїться?! Навіть навпаки – Надал і Свобода мають чим похвалитись. Місто за останні роки суттєво змінилось в кращу сторону!

 • 12:10 | 30.04.2014 о 12:10
  Permalink

  Вс1 не можуть бути задоволен1. так не бувае. одн1 хотять щоб 1м все видали 1 все зробили за них, 1нш1 сам1 все зроблять, т1льки б 1х не ч1пав н1хто. так що навряд Надал, а тим б1льше Тягнибок бояться когось. В1н сам особисто кожного знищить. хто проти него щось скаже, або претенз11 як1сь буде виставляти. так що не видумуйте що хтось когось бо1ться. це нам, простим людям треба при нин1шн1й влад1 боятися.

 • 22:38 | 1.05.2014 о 22:38
  Permalink

  Зустріч мала б бути на Майдані…а не в залі..Щоб всі мали змогу вільно прийти і послухати і поспілкуватися…ВІДКРИТО…

Коментарі вимкнені.