Найпринциповіший свободівець Тернополя нагадав депутатам, що підвести громаду не мають права

Міський голова представив кандидатів на посади членів виконавчого комітету. Перед початком голосування слово попросив свободівець Сороколіт Іван. Він звернувся до депутатів, закликав робити свідомий вибір.

– Ми всі разом отримали справжню перемогу. Адже тут всі свої, ворогів немає – в залі відсутня партія Регіонів, Наш Край, Опозиційного блоку. Частина з нас знайома між собою – Тернопіль велике місто.

Іван Леонідович запропонував разом з новообраним секретарем співпрацювати по фракціях та охопити ті округи, які залишилися без депутатів. Новообраному секретарю побажав в подальшому отримувати більше голосів та підтримки депутатів, ніж сьогодні.

Під час виступу побратима однопартійця, який ще за минулої каденції показав себе як найпринциповіший депутат міської ради, свободівець-мер Сергій Надал помітно нервував. Проте Сороколіт не переконував депутатів голосувати так, як би їм насправді хотілося. А просто нагадав їм, що завдання теперішньої міської ради набагато важче, ніж минулої каденції. Адже зараз обранці громади мають виправдати сподівання та висловлену довіру і не підвести. Перемога кожному з нас давалася дуже дуже складно – вона не випадкова. Хочеться всім нам побажати, щоб в наступному скликанні ради ротація була не суттєва.

– Далі випробування ще важче – виправдати довіру. Ті депутати, які були минулого скликання та міський голова отримали цю перемогу – як оцінку за попередню роботу.

Люба Вовк

Коментарі вимкнені.