Навчання на Тернопіллі може розпочатися на півмісяця раніше?

Тернопільських студентів та школярів морально готують до передчасного завершення канікул. Відкрито про це заявляють навіть у вищих навчальних закладах міста, заздалегідь підготовлюючи студентів до вимушених скорочених канікул.

Тернопільські абітурієнти, які поступали у Галицький коледж ім. В. Чорновола стверджуюють, що перед одним із вступних випробувань директор начального закладу Марія Бабюк “привідкрила завісу” невідомого.

Так, за інформацією очільника Галицького коледжу, українські студенти розпочнуть навчання з 22 серпня, а школярі ще раніше – 18 серпня. Робиться це, каже Марія Петрівна, для того, аби зекономити на газі, який Україні тепер надто дорого обходиться. Тож, за таких умов, учні та студенти взимку матимуть цілих два місяці канікул, а вчителі та викладачі – вимушені відпустки.

Також відомо, що перенесення навчального року відбудеться на всеукраїнському рівні. А ось щодо неспокійних Луганської та Донецької областей, то там навпаки початок навчання може бути перенесений на більш пізніший термін – в залежності від ситуації в країні.

Свобода

Коментарі вимкнені.