“Не дай Бог вам змінити керівника”, – застерігав тернополян Юрій Жерліцин

26 червня у Тернопільському водоканалі День відкритих дверей. Журналісти попросили оцінити роботу місцевого підприємства в.о. президента Української Асоціації “Укрводоканалекологія” Юрія Жерліцина.

Юрій Іванович не хотів виділяти КП “Тернопільводоканал” серед підприємств інших міст. Але відзначив високий рівень роботи керівництва.

– Сьогодні знайти людину на своєму місці – велике щастя. Так от керівник на цьому підприємсті на своєму місці. І не дай Бог вам отримати тут зміни, – застеріг в.о. президента. – Він на своєму місці, тому що в нього є хист підібрати команду, яка здатна все робити.

Юрій Жерліцин розповів, що у Тернополі роботу підприємства забезпечує 525 працівників, тоді, коли у одному з наших міст-сусідів – близько 800. А є й узагалі такі підприємства, які тримають більше тисячі працівників.

Приємно відзначив в.о. президента Асоціації й те, що пересічні громадяни в Тернополі знають “в лице” керівника водоканалу.

– Я можу сісти в тролейбус і запитати в громадському транспорті, хто сьогодні керівник у “Тернопільводоканалі”, – посміхаючись каже Юрій Жерліцин, – і приємно, що практично кожен знає, хто директор водоканалу в місті Тернополі.

Новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.