Незабаром на Тернопільщині нестане Московського Патріархату?

В селі Новостав Шумського району церковна громада Московського Патріархату, шляхом зібрання підписів, виразила бажання змінити юрисдикційне підпорядкування і увійти до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату. Процес перереєстрації релігійної організації знаходиться на завершальній стадії. Про це повідомляє прес-служба “Правого сектору”.

Громада пропонує також священику не залишати довірену йому паству та підпорядкуватися правдиво українській церкві.

“З невідомих причин священик ще не прийняв остаточного рішення залишитися з громадою, попередити можливе розділення парафіян через спроби вплинути хоча б на частину людей поширенням московської імперської ідеї про неможливість спасіння поза московським патріархатом.
Ми схвалюємо і підтримуємо українську громаду, яка зробила крок до утвердження в Україні Єдиної Помісної Церкви та зміцнення Української держави.
Попереджуємо про відповідальність перед Богом та народом тих осіб, які чинитимуть перешкоди громаді в їхньому намірі не підпорядковуватися імперському центру.
Закликаємо священика прийняти мужнє рішення, яке належить зробити справжньому душ пастирю, прийняти волю своїх парафіян, сприяти недопущенню розбрату та впливу чужих українському народу ідей”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі вимкнені.