14 економічних злочинів за півроку виявлено на Тернопільщині

Тернопільські податкові міліціонери з початку року виявили 14 економічних злочинів Упродовж січня-червня 2011 року заходами провединими головним відділом податкової міліції Тернопільської об’єднаної ДПІ забезпечено надходження коштів до державного бюджету в розмірі 5,7 млн. грн. За участю податкової міліції виявлено 38 фактів незаконної заявки до відшкодування податку на додану вартість із бюджету на загальну суму 2,4 млн. грн.

За результатами оперативно-службової діяльності виявлено 14 злочинів, з яких 9 або 64 % – підслідні органам податкової міліції.

Порушено 6 кримінальних справ за ст. 212 КК України за фактами ухилення від сплати податків, усі із завданими державі збитками в особливо великих розмірах. Також, порушено 5 кримінальних справ за ч. 4 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Встановлено збитків на 5,4 млн. грн., з них на даний час відшкодовано майже 2 млн. грн. До суду направлено 7 кримінальних справ (в тому числі 2 – з минулих років).

З тіньового обороту вилучено продукції на суму понад 4 млн. грн. в т.ч. 665,6 дал лікеро-горілчаних виробів на загальну суму 316 тис. грн., 35 дал спирту на суму 19,2 тис. грн. та 378 тонн пально-мастильних матеріалів на загальну суму понад 3 млн. грн. Крім цього, виявлено 4 підпільні цехи по незаконному виробництву промислової продукції.

 

Коментарі вимкнені.