14-річна львів’янка потрапила до ТОР-5 іспанської “Фабрики зірок”

14-річна українська співачка Юлія СМАГА потрапила до п’ятірки кращих виконавців іспанського проекту “Хочу співати” (аналог української “Фабрики зірок”).

Запрошення від головного каналу іспанського телебачення для участі в шоу дівчина отримала в 2010 році. Для програми відібрали 25 юних талантів, які найкраще показали себе в кількох відбіркових кастингах.

Шоу “Хочу співати” тривало протягом двох місяців. Українка завоювала почесне право брати участь у фіналі програми, і в результаті – потрапила до п’ятірки кращих виконавців. Крім того, глядачі назвали дівчину кращою співачкою проекту.

У репертуарі Ю. СМАГИ – понад 100 пісень на різних мовах. У 10 років дівчина записала власний диск українською та іспанською мовами.

“Ми співаємо українською, виступаємо на іспанському радіо і телебаченні і хочемо, щоб наш спів почули у світі”, – каже юна співачка, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

Дівчина виступала в палаці “Україна” в Києві, Палаці спорту в Мадриді і багатьох інших містах Іспанії, а також у Болгарії, Македонії, Румунії.

Бере участь у складі дитячого хору найбільшої в Європі постановки опери “Кармен”, де є єдиною іммігранткою.

Ю. СМАГА є студенткою престижної у Іспанії школи естрадного мистецтва і займається танцями, вдосконалює майстерність гри на фортепіано.

Іспанська преса називає дівчину “Чарівним голосом України”. Вона отримувала запрошення зніматися в кіно і брала участь у теле і радіопрограмах.

Канал TVE2 почав нову рубрику “Мій маленький світ”, в якій знайомить глядачів з талановитими дітьми Іспанії. Перша програма вийшла про українку Ю. СМАГУ.


ІнтерфаксДовідка.

Юлія Смага народилась 1996 року на Львівщині. Родина дівчинки щедро обдарована талантами. У 3 роки дівчинка заявила, що вона – Ані Лорак та співала пісень Селін Діон.

Свій перший виступ співачка згадує з усмішкою, бо було це в 4 роки.

У п’ятирічному віці артистка проходить відбірковий тур і виступає на гала-концерті «Маминих зіроньок».

Через рік Юля їде в Іспанію, щоб після трирічної розлуки побачитись з татом.

У 2004 дівчинка, набравши найбільшу кількість вступних балів, вступає на навчання у професійну консерваторію «Amaniel» м. Мадрид.

Там Юлія вивчає уроки гри на фортепіано та сольфеджіо. П’ятирічну програму юна піаністка освоює за 4 роки.

Рік займається ліричним вокалом з викладачем оперного співу.

2005 року бере участь у складі дитячого хору у найбільшій у Європі постановці опери «Кармен», де є єдиною іммігранткою. Бере участь у концертних програмах Української діаспори в Іспанії. А також є наймолодшим артистом і репрезентує українську пісню на міжнародному рівні у Іспанії: «Feria de la Solidaridad» у м. Мадрид (Іспанія), «Muestra de artistas de europa del este»«Galardones Pueblo Nuevo V Edicion».

У 2006 році Юля – делегатка на інтернаціональному Форумі у Києві «Український спів у світі».

Завдяки таланту і працелюбності у дівчинки з’являються шанувальники, як в Україні, так і в Іспанії. Виступи у палаці «Україна» у м. Київ та Палаці Спорту у м. Мадрид тільки збагатили досвід юної співачки.

Юна артистка виступала у Мадриді, Барселоні, Толедо, Віяробледо, Мурсії, Валенсії, Йорет дель Мар, Мостолесі, Віянуева де Пардійо.

Упродовж 2006–2007 років Юлія працює над своїм першим альбомом «Квіти здалека». Він присв’ячений іммігрантським дітям, які розкидані по цілому світу.

Літом 2007 співачка стає лауреатом на Міжнародному конкурсі молодих виконавців у м. Володимир. Пісні Юлі, написані мамою дівчинки, були відзначені як одні з найкращих на фестивалі.

А у 2008 виборює Золоту медаль на Міжнародному фестивалі у Каталонії (Іспанія).

У репертуарі дівчини понад 50 пісень різними мовами.

2010 року – після прослуховування зі співачкою вокалом та танцями займаються викладачі іспанської фабрики зірок (Операсіон тріумфо) – Едіт Салазар (відома джазова співачка) та Юрій Омельченко.

2010 року Юлія Смага отримує запрошення від головного каналу Іспанського телебачення для участі у проекті, де 25 юних співаків будуть змагатись за звання найкращого.

Коментарі вимкнені.