До Києва за 4 години. Через Тернопіль курсуватиме швидкісний потяг

Учора, 23 грудня, віце-прем’єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колесніков приїхав з Києва до Львова майбутньою трасою для швидкісного потяга, який курсуватиме зі Львова до столиці через Тернопіль. На дорогу було витрачено 5 годин 58 хвилин. Про це він повідомив під час прес-конференції у Львові.

За словами урядовця, він їхав службовим потягом. Швидкісний пасажирський експрес долатиме відстань між містами за 4 години 30 хвилин.

«Якщо зробити зупинки у Тернополі та Хмельницькому, а ми, швидше за все, на це підемо, слід додати ще по 5 хвилин на зупинку. Тоді час в дорозі становитиме 4,45 годин». – сказав він і додав, що можлива зупинка потяга ще й у Вінниці.

Аналогічний експрес їздитиме між Києвом та Донецьком. Час у дорозі – 5.30-5.50 годин. Також швидкісний рух буде запроваджено з Києва до Харкова. Пасажири долатимуть відстань за 3.30 годин.

Перший рейс потяга Київ-Львів заплановано на весну наступного року. Віце-прем’єр висловив побажання, щоб він був доступним і пообіцяв пільги для дітей та студентів.

Коментарі вимкнені.