Кримське питання для Януковича— найскладніше…

Ще за декілька днів до «Розмови з країною» в Криму було відомо, що в телемості братиме участь лише Керч, – пише газета “День”. Як повідомили керченські колеги, для цього група городян, приблизно сто осіб, чекала чотири години на пронизливому вітрі. У групі, що стояла перед телекамерами, були зібрані й студенти ВНЗ, для яких скасували заняття, вчителі та працівники міської адміністрації. Проте під час прямого включення на площі залишилося близько 40 людей, здебільшого пенсіонери. Як розповіли очевидці, для прямого включення мер Керчі Олег Осадчий запропонував встановити на знімальному майданчику сині партійні прапори. Картинку спробували на моніторах, проте пізніше від декорацій відмовилися.

Запитання змогла поставити директор школи № 24 Тетяна Проніна. Вона попросила Віктора Януковича розповісти, коли буде закінчено будівництво тролейбусних ліній у Керчі і якою є доля проекту щодо будівництва транспортного переходу через Керченську протоку. Про міст через протоку Президент відповідав детальніше, але з його слів можна було зрозуміти, що проект просувається повільно, і міст, якщо й буде, — то не скоро.

Того ж таки дня в Криму сталася й сумна подія. У своїй машині знайшли застреленим голову Веселовської сільради, лідера місцевої організації Партії регіонів Ігоря Юшка. За попередньою версією, він сам застрелився з власної мисливської рушниці та помер уже на руках у медиків. Головний лікар територіального медичного об’єднання Судацької міськради Ольга Послєдова повідомила, що Ігор Юшко «надійшов у стані агонії, реанімаційні заходи ефекту не дали…».

Коментарі вимкнені.