Матір «залікувала» немовля до смерті

Хтось із великих сказав, що всі скарби світу нічого не варті сльози дитини.

За своє двомісячне життя Дмитро С. нічого доброго, окрім сліз, не побачив, не почув ласкавого слова, не відчув ніжності від найрідніших людей на землі. Може, це й дискримінація щодо певної нації, але вже не вперше правоохоронні органи порушують кримінальні справи проти горе-матерів – циганок, – пише газета “Номер один”.

…Материнство не стало для 18-річної Олени С., уродженки Закарпаття, святковою подією, швидше – тягарем. Щоправда, невдовзі розвесела молодиця зрозуміла, що може використовувати синочка для власного збагачення, простіше кажучи, якщо з немовлям на руках виходити жебракувати, жалісливі перехожі починають подавати щедріше. Горе-матуся просто використовувала дитину, виходила з нею жебракувати, незважаючи на осінній дощ і ранні морози. Варто сказати, що дитина народилась у середині жовтня минулого року. Замість тепла та затишку малий з ранку до вечора плакав у матері на руках під дзвін монет у мисці для пожертв. Годувати сина жінка починала не коли той зголоднів, а у так звані «години пік», коли люди йшли на роботу чи поверталися додому. Не секрет: жінкам з дітьми, у просторіччі відомим, як «жебрацькі мадонни», завжди подають більш охоче.

Чи варто казати, що й так не вельми здорове дитя невдовзі захворіло. Марно сподіватись, що жахливі хрипи та кашель розчулять матір. Лише через тиждень, коли дитина почала «горіти», Олена звернулась до лікарів. На той час у немовляти застуда перейшла у двостороннє запалення легень, що  невдовзі призвело до смерті.

І знову ж таки гірка втрата не витиснула з молодиці жодної сльози. Насправді жінка злякалась, лише коли прокуратура Тернополя порушили проти неї карну справу за злісне невиконання батьківських обов’язків по догляду за дитиною (ст. 166 Кримінального кодексу України; стаття передбачає обмеження або навіть позбавлення волі строком від 2 до  5 років), повідомила заступник прокурора Тернополя Галина Зарівна. Незабаром горе-матір стане перед судом.

Варто нагадати, підкреслила Галина Богданівна, що це вже третя кримінальна справа, порушена з початку цього року прокуратурою Тернополя проти несумлінних батьків або усиновлювачів через насильство над маленькими дітьми.

Олена Густенко

-1 thoughts on “Матір «залікувала» немовля до смерті

  • 12:54 | 16.03.2011 о 12:54
    Permalink

    да что Вы все время только горе-матерей вините! А где гарантии от государвства!!! , которые гражданин должен получать с момента рождения? где медсетстра, которая должна после роддома через 2 дня к ребенку ходить, потом ч/з неделю? где органы опеки? где органы МВД соствоими патрульными постовыми службами?они ее в упор не замечали? ведь “жебракувала” то в общественных местах! и НА КОНЕЦ ГДЕ ЛЮДИ????. которые давали ей деньги разве не состоит их гражданский долг в том , чтобы сообщить в орган опеки, да потом еще проконтролировать ч/з исполком исполнения их должностных обязанностей?. Разве я не это оплачиваю, когда плачу налоги?. или я оплачиваю просто чтоб они были, чтоб дети сдыхали как собаки, чтоб было о чем написать Олени Густенко? ОПОМНИТЕСЬ!!!!! ГОССЛУЖАЩИЕ????СЛУЖИТЕ ЧЕСТНО!

  • 14:46 | 16.03.2011 о 14:46
    Permalink

    Моя мать сказала что немцы жгли белорусов потому что те отказывались на них работать партизанили и восставали, а украинцы были в цене потому что пахали на фюрера молча и своих вырезали за табачок.. такая мы нация рабов, такие мы люди… нелюди.. упадёшь на улице не помогут – по карманам последнее отнимут если не прохожие так скорая , не скорая так менты. У нас не может быть революции никогда потому, что у всех хата скраю.

Коментарі вимкнені.