Мерія “потрусить” халявних орендодавців

Близько 7 млн грн очікують отримати від оренди комунального майна у мерії Тернополя. Це на 1,6 млн грн менше, ніж запланували у міському бюджеті на 2011 р. У той же час майже 40 тис. кв. м комунального майна віддають орендарям безкоштовно, – пише “20 хвилин”.

Серед тих, хто такі комунальні приміщення отримує – жеки, політичні партії та громадські організації.

Саме список останніх двох категорій “халявних” орендодавців і планують у мерії “потрусити”. Це запропонував зробити міський голова Сергій Надал під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося 21 вересня.

– Усім, хто користується офісами безкоштовно, – каже Сергій Надал, – пропоную направити однакові листи приблизно такого змісту. Мовляв, ми вас любимо і поважаємо, але оприлюдніть, будь ласка, що визначного ви зробили для громади міста. На основі цих відповідей подивимося, кому варто надати приміщення в оренду безкоштовно, а кому ні.

Усі рішення про надання безкоштовних приміщень в оренду, за словами мера, приймала ще міська рада попередніх каденцій.

– Деякі орендодавці, які безкоштовно користуються комунальним майном, ще й ухиляються від сплати за комунальні послуги, – додає начальник управління комунального майна міськради Володимир Мединський.

Коментарі вимкнені.