На Тернопільщині визначили найкращі населені пункти

Підбили підсумки щорічного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». За підсумками 2010 року переможцями, серед міських та селищних рад: стали 1 місце (премія 100 тис.гривень) м. Монастириська, 2 місце (премія 75 тис.гривень) м. Бучач. Серед сіл та сільських рад: 2 місце (премія 30 тис.гривень) Гнилицька сільська рада, Підволочиського р-ну та Личківська сільська рада,  с. Личківці Гусятинського  р-ну. 3 місце   (премія 20 тис.гривень)  Підзамочківська   сільрада, с. Підзамочок  Бучацького р-ну.

Кошти, передбачені за перше місце у  другій  категорії населених пунктів, а саме 50 тис.грн. використано як заохочувальні премії для Новосільської та Молотківської сільських рад (відповідно по 10 тис. грн.) та вирішено збільшити призовий фонд за друге місце переможцям у другій категорії населених пунктів  (сіл) на  30 тис.грн (відповідно по 15 тис.грн.).

Матеріали переможців обласного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2010 рік (м. Монастирська і с. Гнилиці Підволочиського району) у березні 2011 року направлено всеукраїнській конкурсній комісії для участі у третьому (завершальному) етапі конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2011 року № 782-р «Про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2010 рік  переможцями всеукраїнського конкурсу визнано:

за четвертою категорією населених пунктів серед ряду міст
– м. Монастириську Тернопільської області з нагородженням перехідним кубком та дипломом  Кабінету Міністрів України I ступеня;

за шостою категорією населених пунктів серед ряду сіл
– с. Гнилиці Підволочиського р-ну Тернопільської області з нагородженням      перехідним кубком та дипломом  Кабінету Міністрів України I ступеня;

9 листопада 2011 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру IX Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2011» Міністром з питань житлово-комунального господарства України нагороджено переможців всеукраїнського конкурсу.

Коментарі вимкнені.