Новий “лохотрон”. На черзі тернополяни!

На днях знайшов у своїй поштовій скриньці купон в якому мені обіцяють приз вартістю 109 тис. 80 гривень. Для того щоб взяти участь у його розіграші мені всього на всього слід вписати в нього свої дані (ПІБ, адреса, стать, дата народження, рід занять), і вислати на вказану абонентну скриньку. Все начебто дуже просто, пише Тернопільський форум.

Думаю що багато людей, яким ці купони прийшли, саме так і зробили.
Натомість я, із впевненістю в те що такі дорогі призи просто так ніхто дарувати не буде, вирішив дізнатись, що ж це за така благодійна організація влаштувала безкорисливу роздачу цінних речей. На купоні знайшов тільки назву юридичної особи та номер її абонентної скриньки. ТОВ “Літ-Експрес”, а/с-180, Київ 03040. Погодьтесь, назва фірми не дуже милозвучна. Крім цих даних більш нічого не було, ні телефону, ні конкретної адреси. Вирішив пошукати інформацію в інтернеті. Після введення її назви пошукова система видала список веб-ресурсів, першим з яких був офіційний сайт ТОВ “Літ-Експрес”. З неї я дізнався що фірма займається продажем товарів поштою. Щоправда на їхньому сайті я зміг знайти лише один товар, це книжка під назвою “1000 Рецептов красоты” вартістю 48,80 грн. Начебто нічого поганого в цьому не має. Але ще вирішив переглянути інші веб-сторінки на яких згадується назва “Літ-Експрес”. Ось тут я і дізнався чим ця фірма насправді займається.
Починаючи з минулого року, жителі великих міст нашої країни почали знаходити в своїх поштових скриньках термінові повідомлення, в яких було поздоровлення з виграшем новенького Опеля. Раділи ті люди безмежно. Ще б пак, уявіть себе на їхньому місці. Але для того щоб отримати автомобіль, слід було зробити одну дрібничку. Просто на просто замовити якусь книжечку вартістю біля 50-ти гривень. Здавалось би, що там якісь півсотні порівняно з автомобілем який коштує десь тисяч сто. Більшість людей саме так подумала і оплатила вартість тої книжки. Через деякий час їм прийшла бандероль, в якій був замовлений ними товар. А саме книжка під назвою “Сонник. Современное трактование”, ціна якої в книгарні не більше 10-ти гривень. А от щодо цінних призів, заради яких вони її замовляли, то звісно ж ні одна людина їх не отримала. А назва цієї фірми що надсилала повідомлення, думаю ви вже здогадались, була ТОВ “Літ-Експрес”.
Не важко спрогнозувати, що після того як тернополяни відішлють ці заповнені купони, їм через деякий час прийдуть такі ж самі повідомлення, про виграш новенького автомобіля, які приходили жителям інших міст. Надіюсь лиш на те, що наші люди не такі довірливі, і кількість тих хто поведеться на цей “лохотрон” буде невеликою.

“Погляд” просить тернополян бути уважнішими!

Коментарі вимкнені.