Обласна рада залишила Тернопільський драмтеатр без керівника

Директор Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Ігор Сачко став заручником політичних ігор керівництва обласної ради.

Суд скасував рішення трирічної давності про його призначення, – повідомляє infoprostir.

Ще 18 грудня 2008 року Тернопільська обласна рада прийняла рішення № 429 «Про призначення Сачка Ігоря Павловича на посаду директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка». Проте, не погоджуючись із цим та іншими рішеннями, ймовірно, маючи надію призначення на цю посаду, вказане рішення обласної ради оскаржили депутати від Нашої України та Української народної партії Бабій С.А. та Пастух Т.Т. Як не дивно, окружний адміністративний суд навіть прийняв рішення на їх користь. Тим не менше, до поданої обласною радою апеляційної скарги приєднався колишній депутат облради Володимир Бойко та сам директор драмтеатру Ігор Сачко. Навіть не зважаючи на те, що обласна рада «зливала» інтереси громади та визнала позовні вимоги своїх опонентів, Львівський апеляційний адміністративний суд скасував рішення суду першої інстанції та залишив в силі прийняті обласною радою рішення.

Про повторний розгляд справи вже в Тернопільському міськрайонному суді не повідомили ані Володимира Бойка ані Ігоря Сачка. Цілком ймовірно, що обласна рада й тепер визнала позовні вимоги Бабія С.А. та Пастуха Т.Т., а тому суд скасував рішення про призначення Сачка І.П. директором драмтеатру.

 

-1 thoughts on “Обласна рада залишила Тернопільський драмтеатр без керівника

 • 16:52 | 12.12.2011 о 16:52
  Permalink

  Дуже добре що така людина не буде керувати театром – на керівних посадах мають бути адекватні люди. А стаття така вже однобоко. Хвала вільній і не підкупній пресі.

  • 17:02 | 12.12.2011 о 17:02
   Permalink

   БІльш розгорнута стаття буде згодом.

 • 11:32 | 13.12.2011 о 11:32
  Permalink

  Нарешті, театр звільнився від цієї злоякісної пухлини під назвою “сачко”!

Коментарі вимкнені.