Перший у західному регіоні

Універсальний фірмовий центр продажу та обслуговування абонентів «Укртелекому» урочисто відкрився в Тернополі. У західному регіоні сервісний центр такого рівня — перший. Тут зосереджено всі ключові послуги компанії, а це, насамперед, — зручно для клієнтів.

Першими відвідувачами нового центру стали, зокрема, представники обласної та міської влади. Разом із зацікавленими тернополянами вони мали нагоду дізнатися про інноваційні та найпопулярніші сучасні послуги «Укртелекому»: фіксовану телефонію, мобільний зв’язок стандарту 3G, швидкісний Інтернет «ОГО!», SIP-телефонію («ОГО!»-телефонія), ТВ-тестування, інші сучасні сервіси. А завдяки технічному оснащенню, що відповідає найвищим світовим стандартам, змогли протестувати послуги та оцінити їхню якість.

Відкриття таких універсальних фірмових центрів — перший серйозний крок до перетворення «Укртелекому» на компанію, що орієнтована на клієнта. Протягом літа більше двадцяти таких закладів почнуть роботу в усіх регіонах України. У нових універсальних центрах кожен може швидко та зручно підключитися до обраної послуги, попередньо протестувавши й оцінивши її якість. Досвідчені продавці-консультанти залежно від потреб і побажань клієнт, допоможуть обрати оптимальний тарифний пакет, визначитися з формою обслуговування та підібрати необхідне обладнання.

Спеціально до відкриття нового центру продажу та обслуговування абонентів у Тернополі компанія «Укртелеком» підготувала приємні сюрпризи.

В. ВІТЕР.

Фото М. ВАСИЛЕЧКА.

«Вільне життя плюс»

Коментарі вимкнені.