Побутовий корпус у Монастириську продадуть за новою ціною

На 25 лютого 2011 року в РВ ФДМУ по Тернопільській області заплановано  аукціон з продажу об’єкта державної форми власності – частини нежитлового будинку (побутового корпусу) площею 1611,4 кв.м у місті Монастириська Тернопільської області.

Об’єкт знаходиться у вигідному для ведення бізнесу місці –  у центрі Монастириська.   Значна площа приміщень, які  розміщені на 1-му, 2-му і 3-му поверхах триповерхової будівлі першої групи капітальності (з двома сходовими клітками, з виходами на центральну вулицю міста та на внутрішню територію ВАТ „Українська тютюнова компанія”), дозволяє  використати їх комплексно: для офісу, їдальні, актової зали з кінопроекційною, з іншою метою.

Земельна ділянка, на якій розміщений побутовий корпус, знаходиться у межах площі, переданої в постійне користування  ВАТ „Українська  тютюнова компанія”.

Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ: 768579,60 грн., що    майже на 10 тисяч гривень менше, ніж початкова вартість, за якою об’єкт виставлявся на аукціон минулого року.

Останній день прийому заяв:   21 лютого 2011 року.

Отримати більш детальну інформацію про об’єкт та умови його продажу можна у регіональному відділенні Фонду державного майна України по Тернопільській області, вул. Танцорова, 11, м. Тернопіль, тел. (0352) 25-39-88.

Коментарі вимкнені.