Рейтинг довіри Надала

Неефективною вважають діяльність міського голови Сергія Надала 15% опитаних тернополян, які взяли участь у експертному дослідженні «100 днів на посаді міського голови». Про це йдеться в дослідженні проекту громадського спостереження «ОПОРА» в області.

Проводилось опитування з-поміж 32 експертів, серед яких – працівники засобів масової інформації, освітяни, представники місцевого бізнесу та громадських організацій. До аналізу залучили фахівців Українського незалежного центру політичних досліджень. Згідно з результатами, суттєва частина респондентів незадоволена рівнем прозорості та відкритості міського голови, його діяльністю в соціально-економічній та гуманітарній сферах.

Святослав Липовецький, координатор проекту ГС «ОПОРА» в області: «Тільки 3% вважає діяльність міського голови повністю ефективною. 41% респондентів заявили, що скоріше ефективна, ніж неефективна, 41% вагався і 15% вважають, що діяльність була зовсім неефективною».

На запитання: «Чи існує конфлікт між міським головою та міською радою?» більшість респондентів відповіли, що так. Це, каже Святослав Липовецький, один з найнеочікуваніших результатів, оскільки більшість депутатського корпусу на чолі з Сергієм Надалом – однопартійці.

Святослав Липовецький, координатор проекту ГС «ОПОРА» в області: «19% опитаних вважає, що таки існує конфлікт. Можливо, мались на увазі стосунки міського голови з опозиційними фракціями, але ми цього не деталізовували».

До основних здобутків Сергія Надала за сто днів на посаді опитані віднесли зміни в організації культурних заходів та створення громадських рад. А до найбільших прорахунків увійшли нерозв’язання питань розвитку інфраструктури міста, соціальної сфери, проблеми освіти, сміття, закриття поліклінік та питання перейменування вулиць.

Таке опитування провели не лише у Тернополі. Оцінювали роботу мерів у 15 містах України, – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.