Роман Заставний разом з учасниками реаліті-проекту “Мій лицарський хрест” ходив по розпеченому вугіллі (фото)

У сьогоднішній серії козацького реаліті-проекту “Мій лицарський хрест” учасники босоніж ходитимуть по розпеченому вугіллі.

Налаштуватися та пройти через вогонь –  складне завдання. Однак, якщо побороти страх, то воно під силу кожному.

Організатори зазначають, що такі вправи варто робити тільки під наглядом досвідченого тренера та не практикувати їх в домашніх умовах.

Спробував походити по розпеченому вугіллі і Роман Заставний.

“Я вперше у житті зробив таке, що раніше бачив тільки по телевізору, – ділиться враженнями він. – мене переповнювали різні почуття, але гору взяла гордість за те, що я поборов сам себе і в дружній команді учасників пройшов це випробування”.

Інші учасники проекту також змогли подолати себе і вже з нетерпінням чекають, коли їхні зусилля і силу волі зможуть оцінити друзі та рідні, які очікують на сьогоднішню серію проекту.

Шістнадцятирічний учасник проекту Олександр Голініщак розповів, що участь в шоу для нього  – передусім можливість з’ясувати, чи є грань у його можливостей.

– Мене вразили ті люди, які брали участь у проекті, вразило те, що лише силою переконання можна подолати і страх, і біль… Довіра до тренера допомогла мені робити багато чого такого, про що я навіть ніколи не думав, зокрема – ходити по розпеченому вугіллі. Не дивно, що моя мама дуже хвилювалася через мою участь у проекті (до слова, батьки Олександра перших три тижні навіть не знали про те, що він учасник проекту), а батько, колишній майстер спорту з боксу, поставився із розуміння, навіть із гордітю.

Студент технічного коледжу, сімнадцятирічний учасник проекту Михайло Федорик, взяв участь у проекті, бо хотів потрапити на екран:

– Ось така причина смішна і банальна.  Але мені дуже сподобалася участь у проекті, запропоновані випробування, подорожі. Ми дуже потоваришували із іншими учасниками. Сьогоднішню програму дивитимусь обов’язково, адже саме в ній я вперше зумів пройти по розпеченому вугіллі. Зізнаюсь по секрету (ще нікому цього не казав): мені було лячно. Однак я побачив з якою легкістю пройшли це випробування мої друзі і подолав свій страх.  Очікують на цю серію і мої друзі і батьки, які дуже радіють через те, що я взяв участь у проекті, пишаються цим.

Як це відбувалось Ви зможете спостерігати о 21:30 на телеканалі ІНТБ.

-1 thoughts on “Роман Заставний разом з учасниками реаліті-проекту “Мій лицарський хрест” ходив по розпеченому вугіллі (фото)

 • 07:43 | 24.09.2011 о 07:43
  Permalink

  Романе Йосиповичу! вам респект за таке шоу ну і за то, що були разом з хлопцями.

 • 12:13 | 24.09.2011 о 12:13
  Permalink

  хоча б сфотографували Заставного в такий історичний момент!

 • 14:53 | 24.09.2011 о 14:53
  Permalink

  Роман Йосипович один з кращих мерів нашого міста. і те, що він не втік нікуди, а підтримує молодь – ще позитивніше його характеризує

Коментарі вимкнені.