Скоро на Землі жінки стануть рідкістю

Міжнародна група дослідників прийшла до висновку, що незабаром кількість чоловіків щодо кількості представниць протилежної статі в світі значно збільшиться.

Як виявилося, це пов’язано з тим, що в деяких країнах, перш за все, в Китаї, Південній Кореї та Індії, широко поширеною є практика переривання вагітності в разі небажаного статі майбутнього малюка. Так, найчастіше майбутні мами позбуваються від дівчаток, вважаючи за краще, щоб у них з’являлися на світ хлопчики.

Як відомо, в природних умовах на 100 дівчаток народжується приблизно 105 хлопчиків.

Однак поява ультразвуку та пов’язаної з ним можливості контролювати стать майбутньої дитини вже в 1992 році призвело до того, що кількість новонароджених хлопчиків, зокрема, в китайській провінції Хенань, збільшилася до 125 на 100 дівчаток.

Як підкреслюють вчені, через двадцять років ситуація може стати ще більш критичною, і надлишок представників сильної статі по відношенню до жінок може досягти 10-20%.

За словами професора Центру міжнародного здоров’я та розвитку Терези Хескету, що стала одним з провідних авторів дослідження, багато азіатських жінок, особливо ті, які вже мають одну або дві дочки, готові робити аборти до того часу, поки не завагітніють хлопчиком.

У результаті вже через кілька років, ставши дорослими, багато жителів цих країн, будуть мати труднощі з пошуками дружини.

Нездатність вступити в шлюб може призвести до серйозних психічних проблем і стати причиною підвищення рівня насильства і злочинності.

Коментарі вимкнені.