Сьогодні, в день народження Тимошенко, під СІЗО співатимуть, а у храмах молитимуться

Партія «Батьківщина» закликає українців взяти участь в акції «Квітка для Юлі» в день народження Юлії Тимошенко у неділю, 27 листопада. 
У повідомленні прес-служби партії зазначається, шо однопартійці екс-прем’єра закликають людей принести квіти для Юлії Тимошенко під Лук’янівське СІЗО (вул. Дегтярівська, 13), де в неділю з 14.00 до 17.00 триватиме концерт і мітинг на підтримку ув’язненого політика.
«Уявіть свій день народження за гратами, прикутим хворобою до ліжка. Без рідних, без друзів, без застілля, без задування свічок на іменинному торті… Уявіть себе ув’язненим ні за що, просто з лютої ненависті і тваринного страху Януковича… Уявіть усе це… І підтримайте Юлію Тимошенко, якій в день її народження так не вистачатиме тепла, любові і підтримки!» – закликають в «Батьківщині».

У церквах – молебні

З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва та в інших храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату 27 листопада, після завершення Божественної Літургії, буде відслужений молебень за здоров’я Юлії Тимошенко у зв’язку з погіршенням стану її здоров’я.

Також цього дня молебні за здоров’я лідера партії «Батьківщина» служитимуть у храмах Української Греко-Католицької Церкви (Патріарший собор Воскресіння Христового, Св. Василія Великого та Святителя Миколая на Аскольдовій могилі), Української Автокефальної Православної Церкви (Свято-Покровська церква на Подолі), Римо-Католицькій Церкві (костьол Св. Олександра), та багатьох інших храмах.

Під СІЗО – “От вінта”, Матвієнко, хор “Гомін”

День народження Юлії Тимошенко збере біля Лук’янівського СІЗО не лише політиків та громадян, які принесуть їй квіти. В рамках мітингу висловили бажання виступити цілий ряд зірок української естради.
Організатори вдячні за безкорисну допомогу і громадянську мужність тим, хто вперше в новітній історії України візьме участь в імпровізованому концерті перед застінками, де несправедливо ув`язнена лідер української опозиції.
Так, перед Лук`янівським СІЗО, що на вул. Дегтярівській, 13, будуть виступати: Ніна Матвієнко, Тарас Чубай, Тарас Петриненко, Полежака і Барабас, гурт Вій, гурт King Size, гурт Фіолет, гурт Ет Сетера, гурт ТНМК і народний хор Гомін, «Гайдамаки», «От вінта», «Камо грядеши».
Концерт розпочнеться у неділю, 27 листопада, о 14:00, під Лук’янівським СІЗО (вул. Дегтярівська, 13).Чи почує вітання леді Ю?

Тим часом, у п’ятницю, 25 листопада, Юлію Тимошенко терміново перевели в іншу камеру. Про це повідомив керівник групи захисту Юлії Тимошенко Сергій Власенко на брифінгу біля Лук’янівського СІЗО. За його словами, він не знає причини такого рішення.
«Мені випадково стало відомо, що зараз з МВС працюють представники європейської комісії щодо протидії тортурам, і, починаючи з наступного тижня, ця комісія буде працювати з пенітенціарною системою. Можливо, ці події якось пов’язані», – сказав Власенко.
Крім того, він припустив, що переселення Юлії Тимошенко пов’язане із тим, що у неділю у неї буде день народження і чимало людей прийде під стіни СІЗО, щоб її привітати.
«Її переселили далеко, вглиб тих приміщень, які є в Лук’янівському СІЗО, щоб вона, не дай Бог, не почула людей, які її прийдуть привітати з днем народження», – сказав він.
Власенко також повідомив, що Тимошенко до цього часу не отримала результатів аналізів, зокрема, рентгену та МРТ, «які робляться протягом двох годин».
«Якщо протягом двох днів не можуть передати результати – це означає, що з цими результатами щось відбувається. Виникає припущення, що її возили на це так зване обстеження не для того, щоб діагностувати, яке прописати лікування, – а щоб сказати, що з нею можна проводити слідчі дії, що в принципі в той же день і зробив прокурор Пшонка, як, напевно, доктор медичних наук», – підсумував Сергій Власенко.

Державна пенітенціарна служба пояснює переведення колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в іншу камеру проведенням ремонту в Лук’янівському СІЗО. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Пенітенціарної служби.

Зокрема, за її даними, в рамках підготовки до зимового періоду, а також на виконання плану проведення ремонтних робіт у Лук’янівському СІЗО там зараз проводиться ремонт сантехніки в камерах, систем вентиляції, тепло-, водо-та енергомереж.

Безпосередньо в даний момент проводиться ремонт окремих ділянок мережі водопостачання, систем камерного опалення, проводиться скління шибок у різних корпусах установи, зокрема в корпусах для утримання заарештованих жінок і неповнолітніх ув’язнених.

“У зв’язку з цим низку камер буде звільнено для проведення ремонтних робіт, що передбачає тимчасове переселення ув’язнених, у тому числі і Тимошенко і її сусідок по камері. Камера, до якої тимчасово переведена Тимошенко, є приблизно такою, у якій вона перебувала до цього часу”, – наголошується в повідомленні.

Пенітенціарна служба просить ЗМІ з розумінням поставитися до проведення запланованих ремонтних робіт і не спекулювати на цій темі.

Коментарі вимкнені.