Тернопіль знову – у п’ятірці найкомфортніших міст для життя

Тернопіль – знову у п’ятірці найкомфортніших міст для життя. Нещодавно всеукраїнське видання «Weekly.ua» опублікувало рейтинг міст за якістю життя. Наш обласний центр зайняв 4 місце. Рейтинг ґрунтувався на результатах першого післякризового дослідження, яке проводив Міжнародний центр перспективних досліджень.

Депутат Тернопільської міської ради, колишній заступник міського голови Петро Гринчишин каже, що наше місто вже кілька років поспіль займає перші місця.

Петро Гринчишин: «Я пам’ятаю, коли місто було оголошеним кращим в озелененні, це було років десь 15 тому. Мені було приємно, коли наша команда в міській раді в 2007-му отримала 3 місце як «місто для життя». У 2010-му журнал «Фокус», де відомий журналіст Вахтанг Кіпіані є редактором, спільно з Кабміном дали Тернополю 3 місце як «найкраще інвестиційне місто»».

Західні регіони, які традиційно вважаються одними з найбідніших, цьогоріч займають верхівку рейтингу. Погано розвинена промисловість тут компенсується практично ідеальною екологією і високими стандартами суспільного життя з орієнтацією на європейську систему цінностей. Петро Гринчишин наголошує, що головне розуміти, що це заслуга, в першу чергу, самих мешканців міста. І важливо, щоб таку оцінку не присвоювали собі представники влади.

Лідером рейтингу стала столиця України, а найнижчий рівень життя, згідно з дослідженнями, на Сході – це Дніпропетровська, Луганська та Донецька області, – повідомляє ІНТБ.

 

-1 thoughts on “Тернопіль знову – у п’ятірці найкомфортніших міст для життя

  • 06:16 | 19.09.2011 о 06:16
    Permalink

    Люблю своє рідне місто – квітуче і гарне. думаю, за рік-два – будемо перші. бо то і від нас залежить!

Коментарі вимкнені.