Тернопільська міськрада звернулася до Януковича із вимогою не дозволяти усиновлення українських дітей одностатевим парам

За ініціативи керівника Тернопільської міської організації ВО “Свобода” Михайла Головка депутати Тернопільської міської ради ухвалили звернення до Президента України Віктора Януковича з приводу недопущення впровадження ювенальної юстиції та надання дозволу усиновлення українських дітей гомосексуалістами.

Наводимо текст звернення повністю: “Сьогодні постала загроза над найбільшою споконвічною цінністю української нації – сім’єю. Намагаючись догодити всім, окрім свого народу, теперішній уряд без громадського обговорення хоче запровадити, так-звану, ювенальну юстицію західного зразка (кримінальна юстиція для неповнолітніх), це означає: створення наднаціональної структури ювенальних судів, які матимуть право забирати дітей у батьків з будь-якого приводу. Діти “отримають право” скаржитись на своїх батьків у “відповідні органи” через педагогів і дитячих соціальних працівників. Така “система захисту прав дітей”, заснована на доносах, вилученні дітей у батьків.

Наші діти будуть перебувати під наглядом експертів з прав дитини. Державні чиновники будуть випитувати у наших дітей, чи не ображають їх батьки та вчителі. Працівники ювенальної юстиції, почнуть навчати наших дітей, як “правильно” подати скаргу на своїх учителів чи батьків. Якщо ж дитина скаржиться, що їй забороняють, наприклад, курити чи грати в комп’ютерні ігри, змушують помити посуд, винести сміття, піти до магазину – ювенальна система вважає це порушенням прав дитини. І така дитина буде відлучена від батьків – своєї сім’ї. Причиною відлучення дитини з сім’ї може бути також безробіття батьків, нестача в сімейному бюджеті, брак фруктів у холодильнику. Враховуючи, що ювенальна юстиція підконтрольна тільки ООН, а не державі, то повернути дитину можна тільки через Міжнародний суд. Судові справи тягнуться роками, а шанси повернути дитину зводяться до нуля.

Введення ювенальної юстиції західного зразка спрямоване на підрив традиційних сімейних цінностей, а отже становить загрозу національним інтересам України. Суперечитиме конституційному принципу захисту сім’ї, її незалежності, вільного вибору батьками форми виховання дітей, поставить сім’ю під жорстокий контроль чиновників, призводе до руйнування благополучних сімей, необґрунтованого збільшення соціального осиротіння (дітей-сиріт при живих батьках).

Запровадження ювенальної юстиції негативно сприймається суспільством, оскільки суперечить духовно-етичним нормам традиційної моралі українського народу.

Кричущими фактами деградації влади є просування Міністерством юстиції антинаціональних цінностей, змінюючи законодавство та порушуючи Конституцію України, а саме:

9 лютого 2011 р. антиконституційно зареєстрована “Рада ЛГБТ” при міністерстві юстиції України – рада лейсбіянок, гомосексуалістів, бісексуалів, трансcексуалів.

14 лютого 2011 р. Міністерство юстиції розпочало процес втілення ювенальної юстиції через додаток до Конвенції ООН.

15 лютого 2011 р. Верховна Рада України ратифікувала Європейську Конвенцію про усиновлення дітей одностатевими парами – всупереч конституції України.

20 лютого 2011 р. в Донецьку відкрита 1-ша церква гомосексуалістів ЛГБТ-центр “Сотника Корнилія”.

28 лютого 2011 р. в перше в історії України влада допустила “законний” продаж української дитини двом геям з Бельгії. Цими збоченнями розпочався незворотній процес гомодектатури та геноциду Українського народу.

Ми, депутати Тернопільської міської ради, усвідомлюємо свою відповідальність перед Богом і своїм народом за майбутнє життя української нації, вимагаємо від Вас пане Президенте стати на захисту свого народу та скасувати незаконної легалізації “Ради ЛГБТ”, ратифікацію Європейської Конвенції про усиновлення дітей одностатевими парами та впровадження ювенальної юстиції, не допустити знищення сімейних цінностей, які є запорукою і єдиною надією майбутнього нашої нації і Української держави”.

Коментарі вимкнені.