Тернополянка просить врятувати її від божевільні

Жінка бідкається, що тіло постійно свербіло, тому змушена була звільнитися з роботи та по кільканадцять годин проводити у ванній. Їй терміново потрібні гроші на лікування страшної недуги – хвороби Моргелонів. Це вид грибків, що обвиває все тіло під шкірою, свербить, рухається і кусає так, що хочеться пороздирати себе.

Нині Світлані необхідно пройти курс лікування, однак вартість препаратів – непідйомна для бюджету родини. Одна доза ін’єкції коштує -1500 гривень.

Також хвороба залишила на обличчі жінки численні рубці – сліди того, як вона самотужки витягала жмути гидких волокон із-під шкіри. Бажання Світлани – позбутися цих рубців. Тому просить добрих людей допомогти їй зробити пластичну операцію. Щоб жінка могла повноцінно жити, а головне не ховати обличчя від людей. На оперування Світлани потрібно зібрати 10 тисяч доларів.

Нагадаємо, що небезпечна хвороба Моргелонів, яку лікарі навіть не вміють діагностувати, упевнено крокує Україною, стверджують тернопільські медики.

Хворих, які скаржилися на постійне повзання під шкірою якихось істот, медики відправляли у божевільні. Однак, лікарі переконують, що насправді – це не галюцинації, а вид грибків.

Скажений черв’як, що обвиває все тіло під шкірою, свербить, рухається і кусає так, що хочеться пороздирати себе – так описують свою хворобу десятки пацієнтів професора Михайла Андрейчина, члена-кореспондента НАМН України, який першим узявся вивчати страшну недугу, повідомляє ТСН.

 

Реквізити для допомоги:

Рахунок, який відкритий в АТ Райффайзен Банк Аваль

МФО 338501

ОД Тернопільське ОД

Борщівське відділення,м.Борщів,вул.Шевченка,21

Рахунок 0757025200

на ім’я Світлани…….(прізвище і додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном її мами Марії Павлівни 096 104 70 68 ).

Коментарі вимкнені.