Тягнибок розповів, хто фінансує «Свободу»

«Ми колекціонуємо всі ці найрізноманітніші чутки у ЗМІ про джерела фінансування “Свободи”. За останніми даними, у нас їх цілих 53! І Фірташа, здається, там не найчастіше згадують. Але звідки ресурси – не секрет», – так голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував запитання про фінансування парторганізації Дмитром Фірташем.

«Ще у 2006 році “Свобода” заснувала Економічну раду. У керівництві партії з’явилися нова посада – заступник з питань економіки. Завдання Економічної ради – згуртувати всіх підприємців-членів організації та прихильників (а це кілька сотень представників малого і середнього бізнесу), організувати у такий собі “клуб за інтересами”. І ці підприємці почали забезпечувати “Свободу”. Вони приводили своїх друзів, знайомих. Кожен допомагав, як міг. Є випадки, коли підприємці вкладають у партію кошти. Це буває рідко. А зазвичай представник економічної ради може утримувати офіс тої чи іншої парторганізації, дати автомобіль, може дати картки на пальне, виготовити на своєму підприємстві прапори чи футболки. Наприклад, голова Івано-Франківської міської організації “Свободи” є власником однієї з найбільших поліграфічних фірм у Західній Україні. Тобто, газети, буклети, листівки ми там друкуємо завдяки йому. Ще один наш свободівець – депутат Київської облради – займається продажем фарби. Володіє чи не 60% українського ринку поліграфічної фарби…», – зазначив Тягнибок в інтерв’ю ТСН.

«Окрім того, ми не платимо гроші нашим агітаторам, учасникам мітингів, які тримають прапори. Тобто, наша партія порівняно з іншими обходиться на порядки дешевше в обслуговуванні. Один з відомих парламентських опозиціонерів “підрахував” – це ж які мільйони “Свобода” витратила на двадцятитисячний марш УПА в Києві? По собі ж судять, наймаючи прапоротримачів по сто гривень штука. А насправді, подібні марші нам обходяться лише у пару тисяч доларів на оргвидатки та рекламу. Бо люди на акції “Свободи” самі за свої гроші приїжджають! Хоча, насправді, коштів катастрофічно бракує», – зазначив лідер «Свободи».

-1 thoughts on “Тягнибок розповів, хто фінансує «Свободу»

  • 20:48 | 15.05.2011 о 20:48
    Permalink

    Тягнибок гоніт по повіній))

  • 15:56 | 16.05.2011 о 15:56
    Permalink

    Гоніт не то слово! Страх перед всім патєрялі……

Коментарі вимкнені.