У Тернопільській області буде створено два об’єкти природно-заповідного фонду

Державне управління охорони навколишнього природного середовища  у Тернопільській області продовжує роботу щодо відведення нових об’єктів до природно-заповідного фонду області. З Міністерством екології та природних ресурсів України погоджено організацію двох ботанічних заказників загальнодержавного значення у Бережанському районі: «Жолоби» орієнтовною площею 60 гектарів і «Долини» – площею 50 гектарів.
Заказник «Жолоби» організовується за межами населеного пункту Лапшинської сільської ради з метою охорони червонокнижних видів рослин: горицвіту весняного, зозулинця шоломоносного, любки дволистої та ряду регіонально-рідкісних видів.
Заказник «Долини» організовується за межами населених пунктів Кур’янівської та Рогачинської сільських рад з метою охорони червонокнижних видів рослин: зіноваті білої, горицвіту весняного, лілії лісової, любки дволистої та ряду регіонально-рідкісних видів рослин.
Цьогоріч це перші два об’єкти природно-заповідного фонду, на які працівниками Держуправління підготовлені первинні документи щодо заповідності. На сьогоднішній день на території області уже налічується 573 заповідних угіддя загальною площею понад 122 тисячі гектарів.

Коментарі вимкнені.