У Тернополі про «Батьківщину» не буде кому писати позитиву…

У Тимошенко закінчилися гроші на прес-службу

У “Батьківщині” впевнилися, що у 2011 році парламентських виборів не буде, і почали скорочувати співробітників у рамках реорганізації, – пише ТСН

У центральному апараті партії Юлії Тимошенко “Батьківщина” почалися скорочення. Керівників прес-служб у регіонах попередили, що вони будуть звільнені з лютого.

“Прес-секретарі обласних організацій “Батьківщини” оформлені не на місцях, а в штаті центрального апарату партії – минулого тижня їх зібрали і попередили, що “у зв’язку з відсутністю коштів” незабаром, з лютого, вони будуть звільнені”, – розповіло джерело у керівництві партії“КоммерсантЪ-Україна”.

Щоправда, за даними видання, їм пообіцяли, що допоможуть працевлаштуватися при обласних організаціях у випадку, якщо вибори все-таки відбудуться у 2011 році.

“В “Батьківщині” зрозуміли, що виборів у цьому році швидше за все не буде, тому вирішили зайнятися реорганізацією свого центрального апарату в бік оптимізації ресурсів, у тому числі фінансових”, – вважає глава правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

“Однак я не думаю, що мова йде про тотальне звільнення співробітників всіх прес-служб на місцях – ймовірно, протягом декількох місяців витрати на їхнє утримання перекладуть на місцевих керівників”, – додав Фесенко.

Нагадаємо, на вихідних член політради партії “Батьківщина” Микола Томенко визнав, що опозиції не варто розраховувати на проведення парламентських виборів у 2011 році.

“Сьогодні немає сумнівів, що парламентські вибори відбудуться саме наступного року, і на це погоджується вся команда президента”, – підкреслив він і запевнив, що для ухвалення відповідного рішення в Раді набереться конституційна більшість. “Максимальна кількість – не більше 320 голосів”, – уточнив віце-спікер.

Нагадаємо, 19 листопада минулого року Конституційний суд схвалив, а Рада прийняла в першому читанні поправки до Конституції, які передбачають серед іншого проведення парламентських виборів у жовтні 2012 року.

Коментарі вимкнені.