Бережанських контрактників випробували нічним 90-кілометровим маршем

У Бережанах, в рамках програми допідготовки водіїв автомобілів, військовослужбовці служби за контрактом 777-го окремого полку матеріального забезпечення Тилу Збройних Сил України, які нещодавно уклали перший контракт, 26 січня успішно пройшли випробування нічним 90-кілометровим маршем.

Багатокілометровому маршу передувала ретельна підготовка. Успішно виконати поставлене завдання військовослужбовців-контрактників зобов’язував щей статус полку – найкращої за підсумками минулого навчального року військової частини автотранспортного управління Тилу Збройних Сил України. В ході теоретичних і практичних занять воїни засвоїли будову, технічне обслуговування автомобілів та вивчили правила дорожнього руху.

Основне завдання нічного маршу, за словами заступника командира полку з озброєння майора Юрія Кошли, полягало в удосоналенні навиків практичного водіння у колоні у темну пору доби.

– На етапі планування та підготовки маршу особливу увагу приділили підготовці особового складу та техніки до виконання завдань. Були визначені місця привалів, обрахована середня швидкість руху колони залежно від рельєфу місцевості, – зазначив майор Юрій Кошла.

Крім того, офіцер наголосив, що лише в ході практичних занять водії набувають досвіду водіння в колоні. Здобуття такого рівня знань і навичок не забезпечить жодне теоретичне заняття. Під час руху колони головна увага була зосереджена на дотримання водіями правил дорожнього руху і заходів безпеки при керуванні автомобілем, недопущенні перевищення швидкості та скорочення дистанції між автомобілями. Також в ході маршу водії відпрацьовували питання руху по пересічній місцевості, на різних режимах світломаскування, в індивідуальних засобах захисту, по дорогах і населених пунктах та інше.

Варто зауважити, що усі військовослужбовці служби за контрактом успішно справилися з цим завданням. У першій декаді лютого новоспечених контрактників чекає ще одне випробування – тактико-спеціальне заняття з 250-кілометровим маршем, яке, власне, і завершить програму допідготовки водіїв. Після складання комплексного іспиту водії-контрактники будуть допущені до самостійного керування технікою.

Коментарі вимкнені.