Янукович виділив 5 млн. грн. на школу Тернопільщини

115 учнів Гориглядівської школа І-ІІ ступенів Монастириського району навчаються у пристосованих приміщеннях, а частина класів функціонує в приміщенні ще польської школи збудованої в 1933 році.

Для опалення використовуються цегляні грубки, підлога пошкоджена грибком, 50 років не мінялися вікна та не проводилося перекриття даху.

У цьому мав нагоду пересвідчитися голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, під час робочої поїздки в Монастирський район.

Керівник області оглянув приміщення старої школи, поспілкувався із педагогами та батьками учнів, ознайомився з станом будівництва нового приміщення, спорудження якого ведеться вже понад 20 років. На сьогодні будівельна готовність довгобуду становить 55%. Приміщення законсервоване та добре збережене. Для завершення будівництва необхідно близько 7 млн. гривень.

Вислухавши думку районного керівництва, адміністрації школи, мешканців села, голова обласної державної адміністрації повідомив про рішення, щодо добудови і здачі даного об’єкту в експлуатації у 2011 році.

«Люди звернулися до мене, як до голови облдержадміністрації за допомогою. Я звернувся до Президента Віктора Федоровича Януковича. Я можу сказати, що вже на цей рік виділено 5 млн. гривень для завершення будівництва. Будемо ще вишукувати 2 мільйони, щоб цього року здати нове приміщення школи», – повідомив голова облдержадміністрації.

Вірить у позитивне вирішення цього питання й директор Гориглядівської ЗОШ І-ІІ ступенів Монастириського району Михайло Скавінський: «Ця школа дуже і дуже потрібна! Старе, ще «польське», приміщення ремонту не підлягає. Інших приміщень – немає. Прийшла нова влада. Думаю, що це будівництво буде завершено».

 

Коментарі вимкнені.