Олег Сиротюк призначає колишніх регіоналів на ключові посади

Завершилася реорганізація двох економічних підрозділів обласної адміністрації – економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності.

Замість двох департаментів економікою відтепер займатиметься один. За наслідками об’єднання новостворений департамент очолить Галина Воляник. За Хоптяна ця пані очолювала департамент економічного розвитку. Злі язики в ОДА розповідають, що попередній куратор Воляник – Василь Гецько – записав підлеглу, як і її співробітників, в один з районних осередків Партії регіонів.

До речі, це не перше і не останнє призначення Сиротюком колишніх регіоналів на ключові посади. Зараз про це в Білому домі воліють не згадувати. Воляник допомагає новому керівництву ОДА посягати ази економіки. Але задля певності в її намірах заступником в департамент приставлено політичного комісара. Ним став відомий у вузьких політичних колах “продавець панадолу” Руслан Кулик. Цей діяч представляє на Тернопільщині маловідому партію фармацептичного магната Павла Жебровського – Українська платформа “Собор”. Свого часу, щоб зменшити видатки на утримання партійного осередку, магнат працевлаштував Кулика одним з керівників аптеки. Очевидно, що цим вичерпуються економічні здібності цього політика. У Сиротюка йому доручили опікуватися питаннями зовнішньоекономічного співробітництва.

За Збручем

-1 thoughts on “Олег Сиротюк призначає колишніх регіоналів на ключові посади

  • 22:42 | 1.09.2014 о 22:42
    Permalink

    Щодо продавця панадолу то цей тип ще недавно активно розбудовував Собор -Жебрівського і успішно його провалив на Тернопіллі, а тепер громадсько-політичний дічя присів на вуха свободівцям і там гадитиме

  • 11:13 | 2.09.2014 о 11:13
    Permalink

    Я не розумію, як можна таку як пані Воляник перепризначити на посаду директора департаменту економіки. Це дуже важлива галузь. Пані по телевізорі за минулі роки звітувала які ми гарні як влада працює прийшли до рейтингу 5 по Україні А тепер опустилист на 25 то ти так Воляник до керувалась і далі тебе призначили? Коли ти брешеш, а коли правду говориш? Ганьба!!!

Коментарі вимкнені.